Jogi biztosítás

Több
11 éve 11 hónapja #18592 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Jogi biztosítás

A jog az nem csak perekrol szol:) Azert kerdeztem, hogy van e esetleg tanacsadas. Mondjuk 10 ugyvedi ora per ev, ahol a nehany szaz euros ugyvedi koltseg helyett csak par 10euros onreszt kell esetleg fizetni.. Pl..
Ilyen konstrukcio letezik?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #18594 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jogi biztosítás

mahlzeit írta: A jog az nem csak perekrol szol:) Azert kerdeztem, hogy van e esetleg tanacsadas. Mondjuk 10 ugyvedi ora per ev, ahol a nehany szaz euros ugyvedi koltseg helyett csak par 10euros onreszt kell esetleg fizetni.. Pl.. Ilyen konstrukcio letezik?

Tanácsadás van, de ilyen 10 vagy pár órás határról nem tudok! Ne
feledd az önrészt és azt sem, hogy biztosítónként változik a szolgáltatás!


Szerintem tök mindegy, hogy mi mennyi, akkor is megéri! A lányomnál egy esetben 300€/órás (háromszáz!) ügyvédi költség volt.(München) Az esemény sajnos a biztositás megkötés előtti dolog volt így erre nem volt még érvényes! Az is viszont hozzátartozik a dologhoz, hogy ha nagyon gyakran veszed igénybe ezt a biztositást akkor kidobhat a biztosító! (S meg is teszik, mert sok esetben a kuncsaft provokálja ki a dolgokat kártérités reményében....)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22075 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Jogi biztosítás

Mikor az ember új életet kezd egy más országban, 1001 kiadása van, ami szerintem háttérbe szorítja pld. a jogi biztosítást is, vagy akár egy ADAC tagságot is (amit nem egy más embertől hallottam, hogy az a legfontosabb, mástól meg persze mást, különbözők vagyunk...), vagy bármi mást. Szép lassan persze mindenre sor kerül...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #22076 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jogi biztosítás

Peggy Olson írta: "Erre találták ki a jogi biztositást, amit mindenkinek
forrón ajánlok, Bővebben erről hol találok infót?

Szinte minden biztositónak van ilyen kinálata. Nem mindig az olcsóbb a jobb, söt.... Nem nyújt "öröklösjogra" védelmet. Itt összehasonlinthatod a tarifákat. Nekünk 1990-óta az Allianznál van. Ez ugyan az egyik legdrágább, de én még a segitségükkel a magyar EON-t (gáz) is bepereltem és megnyertem! Nekünk a 23 év alatt 1000x megérte az Allianz, mert már elöre megkeresték nekünk a dijat vagy 30 évre......
:woohoo:

A jogi biztositás lényege, hogy a peres költségeket fedezi ami az önrész (!) felett van ! Ez nálunk 300 euron! Érvényes a közlekedésre, munkaügyre, bérlés és bérbeadásra, stb. Kivéve az öröklésjog! balaesetnél az ellenbiztositót úgy kicsinálták hogy még ök könyörögtek hogy fogadjuk el a 2500 DM-et..... Jó dolog, otthon is kéne!!!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22077 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Jogi biztosítás

Néhány hónapja már Magyarországon is létezik jogi biztosítás vagy lehet, hogy másképp hívják, de a lényege ugyanaz. A hölgy akivel beszéltünk erről nagyon színpatikus dolgokat mondott, biztosan meg is kötöttük volna, ha itthon maradunk, azt hiszem 3 hónapra 10.000Ft.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #22087 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jogi biztosítás

Nata írta: Néhány hónapja már Magyarországon is létezik jogi biztosítás vagy lehet, hogy másképp hívják, de a lényege ugyanaz. A hölgy akivel beszéltünk erről nagyon színpatikus dolgokat mondott, biztosan meg is kötöttük volna, ha itthon maradunk, azt hiszem 3 hónapra 10.000Ft.

Kedves Nata! Kösz az infót. Tudtam ugyan hogy volt egy ilyen de az csak akkor volt érvényes ha saját kocsival mentél külföldre és csak az autóval kapcsolatos (sérülés, baleset, stb) esetében nyújtott külföldön jogi védlemet! Ha már van ilyen bövebb is, arról nem tudtam! A tudsz egy pár infót erröl vagy linket, akkor add meg itt vagy küld el privát üzenetben. Elolvasnám a magyar dolgokat erröl mert ez nekem új!

Itt olvasgattam a " generáli "-nal de ez teljesen más illetve nagyon korlátozott
védelem! Ez messze nem olyan ami itt a BRD-ben nekünk van!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!