Előfizetéses telefon

Több
10 éve 9 hónapja #32533 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Előfizetéses telefon

Szia Geree!
Szerintem nem. Nekem is az általad említett társaságnál van előfizetésem és megkérdeztem, mi a helyzet ilyen esetben... nem lehet lebeszélni az előfizetést, csak Magyar országon. Nincs értelme előfizetést vásárolni, egy sima feltöltő kártyás simkártya kell, ha szeretnél valamit mégis kivinni, de onnan olcsóbb lesz hazatelefonálni, német számról, mint magyar díjakkal, főleg, előfizetéssel.
Internetet meg főleg ne vigyél, mert egy vagyonba kerülhet!
Legalábbis, én így tudom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #32534 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Előfizetéses telefon

Geree írta: Most készülök előfizetéses telefont venni a T-mobile-nál, Magyarországon, de kb. fél év múlva megyek Németországba dolgozni. Kérdés: Az előfizetésemet ki tudom vinni a német t-mobile-hoz?!


Nem! A két cégnek semmi köze egymáshoz és a tarifákat, s csomagokat az adott országon belüli piaci helyzethez igazitja! Ilyen az E-on is, vagy más hasonló multi! A Mo.-on kötött szerzödések csak Mo.-on érvényesek! Söt még a benzinkutak árai is meröben különböznek, s egy magyar shell sokkal olcsóbban adja az üzemanyagot, mint pl. a német shell...... A telefon is árú!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32539 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Előfizetéses telefon

Vegyél egy kártyafüggetlen telefont, lehetőleg "Dual Sim"-est. Abban elfér a magyar T előfizetéses, ill. egy német feltöltős. Vannak dolgok ugyanis amit csak magyar telefonszámmal tudsz intézni, de normál esetben a német feltöltőssel olcsóbban kijössz. Nekem így jól műxik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35498 Írta: erimur
erimur válaszolt a következő témában: Előfizetéses telefon

Sziasztok.
Egy 2 eves T mobilos elofizetes eseteben, ha en felbontanam az elofizetest a 2 ev lejarta elott, mert peldaul hazakoltozok, akkor ez milyen kovetkezmenyeket huzz ez maga utan? (ugy hogy telefont is tartozott az elofizeteshez)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35499 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Előfizetéses telefon

Erre a szerződésed (és a kapcsolódó aktuális feltételek) adhatnak pontos választ. Valószínűleg, egyszerűbb (és olcsóbb) lesz azonban kifizetni az utolsó részletig!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Schnecke
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 1 hónapja #35507 Írta: Schnecke
Schnecke válaszolt a következő témában: Előfizetéses telefon

Kedves Magyarok!

Reszemrol azt ajanlom, hogy csak az vegyen kint elofizeteses telefont, aki elegge jol tud nemetul ahhoz, hogy megertse a szerzodest. Sajnos itt is atbasznak, ha latjak rajtad, hogy gozod nincs mit irsz ala.
A telefonos boltokban, foleg torokok, szerbek dolgoznak, ezek jellemet pedig azt hiszem nem kell ecsetelnem. A sajat szamladat sem atr online figyelni, mert neha olyan oszegekkel is megterhelik, amihez semmi kozod!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!