Német SIM kártya

Több
8 éve 4 hónapja #39778 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Most akkor a kártyád még él, azt nem tiltották le? Gondolom a sarat akkor már kifizetted. Mert akkor simán lebeszélheted, de nem online (pl. Aldi pénztárnál veszel feltöltö vouchert) fel is töltheted. Egyébként meglévö Guthabent még szolgáltatón belül sem tudsz másik kártyára átvinni, nemhogy másik szolgáltatóhoz. Ha pedig (azt hiszem az Aldinál) egy évig nem használod a kártyát, akkor el is vész a pénz... Ez mindegyik feltöltökártyánál nagyjából így van.
Azon ugyan én is csodálkozom, hogy miért nem emailben (is) értesítettek, de ezzel jogilag úgysem tudsz mit kezdeni. A lakcímváltozást neked kell bejelenteni mindig, mindenhol. Más: a banktól is kellett kapjál értesítést, hogy fedezethiány miatt visszautasították a Lastschriftet. Igen, vannak olyanok, akik késöbb még egyszer megpróbálják levenni a pénzt, de ez nem kötelezö, elsösorban neked kell gondoskodni arról, hogy ki legyen egyenlítve a számla. Ezekre oda kell figyelni, mert hamar rádkerül egy negatív Schufa bejegyzés, az meg nagyon nem jó.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #39782 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Kedves Kati!

"Kerdem En h telefonszolgaltato ceg miert nem tud egy sms t vagy telefonalast lebonyolitani... "

Ez végtelenül egyszerű: nem az ő dolguk, hogy olyan számlád legyen amiról ők leemelhetik a nekik járó összeget! Te vagy a számla tulajdonosa, neked kell erről gondoskodnod!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #39790 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Szerintem nincs a 15-böl 13 eurod, hiszen nem tudtak leemelni a feltöltest.Magyarul, meg Te logsz nekik 2 euroval, hiszen nem fizettel . Hogy a szamladon van e penz, az nem az Aldi dolga, sem az hogy Teged ertesitsen. Egy elöfizeteses szolgaltato megteszi, hogy figyelmeztet, de nem egy Prepaid szolgaltato.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #39806 Írta: rolsós
rolsós válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Sziasztok. Német sim kártyát keresnék amin lehet beszélni normálisan neten. Messenger, Viber, Skype. Most lebaram van de ez arra használhatatlan. Köszi előre is

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #39807 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Az, hogy használhatatlan lenne... hát. Több millióan gond nélkül használják! Az, hogy ahol Te használnád egy fostalicska a sávszélesség vagy a jelerősség, az már valószínűbb!
Szomszédokat, kollégákat meg kell kérdezni mi vált be nekik vagy csekkold itt a lefedettséget:
www.sensorly.com/map/4G/DE/Germany/T-Mobile/lte_26201#|coverage
Én amúgy 99%-ban telekom 4g használok, ezzel nem lehet gond egyik klienssel sem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #39815 Írta: tibkul
tibkul válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Ha visszaértem szabadságról, ezt én is ellenőrzöm, mert nekem is hasonló a problémám, mint az előző hozzászólónak, pedig az internet hibátlanul fut. Semmi probléma nincs vele azon kívül, hogy nem lehet videóhívást kezdeményezni. Szintén Lebara...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!