Német SIM kártya

Több
10 éve 7 hónapja #33211 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Ez tetszett: "instant" kártya :-) ... Nekem az instant szóhoz a Nescafé vagy a Nesquick ugrik be...
Az ilyen kártyákat meg tudod venni benzinkutaknál, vagy a diszkontereknél (Aldi, Lidl, Penny stb.), de csak regisztráció után müködnek. Ezt meg lehet tenni interneten keresztül, vagy telefonon is és cím kell hozzá. Ugyanakkor nem hiszem, hogy azt bárki is ellenörizné.. Söt, szerintem a magyar cím is jó erre. A másik módszer: török telefonos bolt, ö eladja a kártyát és regisztrál is egy-két kacsintásra :-)

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dreizwanzig

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33216 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Ugy remlik, mikor bejott magyarorszagra, akkor instant simkent hirdettek. ;-)
Koszi a segitseget! Meg ma veszek egyet

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 7 hónapja #33218 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

dreizwanzig írta: Szükségem lenne egy saját német telefonszámra, méghozzá gyorsan. Próbáltam skype-számot csinálni ma, de az két hét... Holnap megyek Németországba. Lehet ott kapni "instant" kártyát, mint itthon? Csak megveszem benzinkúton vagy akárhol és használom -ilyesmire gondoltam.Vagy szolgáltatónál tudok lakcím nélkül prepaid kártyát venni? Tud valaki erre nekem valami megoldást?Vagy csak úgy tudom megoldani ha veszek apróhirdetéses oldalon valami kártyát?
köszi előre is.

Ird be egy keresőbe hogy "Handy one Vertrag" s csodálkozz! 30 eurótól már van. Vadi új, garanciális s "kártyás" az az feltöltéses rendszerű! Tele a net ilyennel: LINK

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33233 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

DECOTEXT írta:

dreizwanzig írta: Szükségem lenne egy saját német telefonszámra, méghozzá gyorsan. Próbáltam skype-számot csinálni ma, de az két hét... Holnap megyek Németországba. Lehet ott kapni "instant" kártyát, mint itthon? Csak megveszem benzinkúton vagy akárhol és használom -ilyesmire gondoltam.Vagy szolgáltatónál tudok lakcím nélkül prepaid kártyát venni? Tud valaki erre nekem valami megoldást?Vagy csak úgy tudom megoldani ha veszek apróhirdetéses oldalon valami kártyát?
köszi előre is.

Ird be egy keresőbe hogy "Handy one Vertrag" s csodálkozz! 30 eurótól már van. Vadi új, garanciális s "kártyás" az az feltöltéses rendszerű! Tele a net ilyennel: LINK

ezt tudom, de nekem csak egy sim kell, azért tettem fel a kérdést, hogy létezik-e ilyen Németországban.

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33234 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

Minden "Elektroladenban, mint Expert, Media Markt, Saturn usw. Átlag 5 € /db. Lebeszélhető. Megveszed, berakod a teflonba és már sprechelhecc is. =D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dreizwanzig

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33245 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Német SIM kártya

köszönöm szépen!
Valahol olvastam, hogy Aldiban, lidl-ben is lehet kapni, de mikor máskor kinn voltam, akkor nem láttam, de lehet, hogy csak azért, mert nem arra figyeltem (ma meg ugye nem volt semmi nyitva)
szóval ilyen boltokban is van, vagy csak az általad említett helyeken?

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!