Lebara

  • troszi
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja - 11 éve 8 hónapja #21249 Írta: troszi
troszi válaszolt a következő témában: Lebara

Sziasztok én a Lebarát tudom ajánlani 1 cent haza a vezetékes 9cent a mobil ingyen adják a kártyát ha megrendeled a neten nincs előfizetés feltöltöd és kész igaz kell 1 kártyafüggetlen mobil hozzá de azt kapsz használtat 20eu ért is minek bonyolítani

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #21260 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Lebara

Nem tunik rossznak ez a Lebara, de jol ertem h van 15cent kapcsolasi dij? mert azert az eleg erosen rontja a dijakat!!
ha igen, akkor tud valaki ennel kedvezobbet? :)
/ sajna itt a Tesco-mobil minket nagyon elkenyeztetett, 1cent kulfoldre, 10 euro feltoltesekor 30 napig ingyenes minden Tesco -mobil, es kapsz 30napig ervenyes 10 euro extrat is belfoldi hivasokra... Tesco nem akar Nemetorszag fele terjeszkedni veletlenul? :P /

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #21264 Írta: FranCo
FranCo válaszolt a következő témában: Lebara

Sziasztok!

A Lebarás infót nagyon köszönöm.Munkatársamnak az van és órákat beszél a családjával mobilt hívva.A 15c elenyésző egyszeri kapcsolási díj ha huzamosabb időt beszél az ember.
Nekem Lidlis kártyám van, 9c a vonalas, de kinek van manapság vonalasa?? :D és ott is van kapcsolási díj.Bár a 9c Amerikába már jónak tűnik. Egy 10eus feltöltés a skájpira még tutibb megoldás ha a világ másik felét szeretném hívni.
A vodás, telecomos szolgáltatást el kell felejteni.Kész rablás és sokszor átverés.Badeni ismerősömnek már 500 euba fáj a nagy üzlet amit ezekkel kötött.Nem csak magyarban verik át a külföldieket :D Mobil nettre viszont a telecom a legtutibb, vagy az Aldi, ami nálam a környéken még működik.
Köszönöm a többiek segítségét, lebarás kártyát meg is rendeltem :)

"Dolgozz, de ne nagyon sokat.
Annyit éppen, amennyi kell ahhoz, hogy úgy élhess, ahogy kedvedre van."

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #31916 Írta: Bergabi
Bergabi válaszolt a következő témában: Lebara

Sziasztok! csak beleolvastam egy-két hozzászólásba (később mind elolvasom) és láttam, hogy van érdeklődés Mo-ba való telefonálási lehetőségről. Én a Lebara XXL csomagot használom, korlátlan mobil hívás havi 40 Eu.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #31986 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Lebara

Szia!
Nekem feltöltőkártyás Lebara mobilom van, ha jól tudom 1.- cent/percért (+ 15.- cent a kapcsolás) hívom a magyar vezetékest.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32323 Írta: Geotech
Geotech válaszolt a következő témában: Lebara

Én 1 éve Lebara mobilt használok, abból is a Flatl díjcsomagot..
Ez havi 20 euró, és Magyarország bármely Mobil és vezetékes hálózatát 750 perc ereiéig ingyen hívom.
Természetesen a fogadó odahaza sem fizet érte többet.
Így a havi telefon Klt: max 30-40 euró/ hónap.
Mivel más számot is hívok idekint, így kell rá + ba 10-20 eurót feltölteni.
Szerintem egész korrekt a dolog és semmi gondom nem volt még vele.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!