Lebara

Több
10 éve 8 hónapja #32664 Írta: bati71
bati71 válaszolt a következő témában: Lebara

ancsa10 írta: Szia!
Nekem feltöltőkártyás Lebara mobilom van, ha jól tudom 1.- cent/percért (+ 15.- cent a kapcsolás) hívom a magyar vezetékest.


Nekem szintén feltöltős lebarám van, de egy 20 eurós feltöltés + a FLATL kód = 750 perc / 30 nap ingyen telefon haza vezetékes és bármely mobil irányba.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33243 Írta: GyViktor
GyViktor válaszolt a következő témában: Lebara

Menj be az első használt telefonokat árusító üzletbe, mond meg a pult mögött ülő török tulajdonosnak vagy rokonának hogy szeretnél egy német feltöltős sim-kártyát. kb.5 perc alatt aktivál neked egyet a bolt címére. Általában Lebarát használnak a külföldiek, mert nagyon olcsó vele telefonálni külföldre.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35459 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Lebara

Hello Mindenki!
Kérdésem az lenne, hogy van e Németországban olyan mobil előfizetés amivel kedvezően lehet Magyarországra telefonálni.
Jelenleg Lebarás kártyáink vannak, itt elég jó feltételekkel lehet telefonálni, de állandóan töltögetni kell. Előfizetésben pedig még nem találtam olyat, ahol jó feltételekkel biztosítanák a külföldre telefonálást.
Vezetékesünk nincs, és a szüleimet sajnos csak mobilon tudom elérni...Sajnos nem az a korosztály, aki egy számítógép kezelést megtanulna szívesen.
Ismertek-e ilyen szolgáltatót?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35462 Írta: szplaci
szplaci válaszolt a következő témában: Lebara

Üdv Neked!

Nekem Lebara van jo vele telefonalni,de csak Union belül es persze sokat kell vele beszelni mert akkor

olcsobb vagy is ha minnel többet beszelsz mindegy hogy vezetekes vagy mobil annal olcsobb

Üdv Laszlo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35467 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Lebara

samchee írta: Sajnos nem az a korosztály, aki egy számítógép kezelést megtanulna szívesen.
Ismertek-e ilyen szolgáltatót?


Van néhány "trükk" a tarsolyomban, de ismerni kellene mindkét "végpont" konfigurációját. Okostelefon itt/ott ? Internet itt/ott WLAN hozzáféréssel? Van itt vezetékes telefonod is? Stb.

Ha megírod kiokoskodom a megoldást, de a Lebara csúcsflat-jéhez képest sem lesz sok a megtakarítás.....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35468 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Lebara

Hello!
Nálunk van minden...okosteló, net, minden kivéve a vezetékest. A szüleimnek csak sima hagyományos mobil...nem okos, nem netes csak olyan egyszerű, vezetékes nincs, net nincs.
Sokat kerestünk, a Lebara ilyen szempontból a legjobb, viszont itt helyi telefonálásra pedig a Vodának RED csomagjai... De van itt 1und1 és O2 és stb...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!