Lebara

Több
10 éve 4 hete #35782 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Lebara

timbác írta: Elküldte sms-be a top szot és azt a választ kapta hogy nem jo valami kod.


Most látom, hogy ez a TOP tarifa valami új "huncutság" (mármint nem maga a tarifa, hanem a neve), gyanítom, hogy ahhoz kevés a 10 € feltöltés. Amilyen 1a internetoldaluk van, ezt ki sem tudtam deríteni...
De: kipróbáltam az enyémen, nálam müxik :laugh: , pedig alig van rajta pénz, mert nemigen használom. Akkor így most mi van nálatok? Nem tudom.... :hyper: Jól írtátok be a kódot ? Szóköz, egyebek nélkül, csupa nagybetüvel ? Nix Ahnung....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #35784 Írta: Catsy3
Catsy3 válaszolt a következő témában: Lebara

Sziasztok! Nekem is Lebara kártyám van . A TOP szót kell elküldeni az 55255-re, jön vissza egy SMS és arra válaszolni JA. Innentől él a Toptarifa. Én is 10 Euroval töltöm a kártyám. Ezzel az uj lehetőséggel használom. Megnéztem az első 6 hivásom. Kereken 360 perc és 6 hivás,hivásonként 15 cent kapcsolási dijjal. Tehát 6 órát beszéltem 4,5 Euroert. Én ugy gondolom ez kedvezőbb,mint 20 Euroert a 750 perc.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, timbác

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35804 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Lebara

Catsy3 írta: Sziasztok! Nekem is Lebara kártyám van . A TOP szót kell elküldeni az 55255-re, jön vissza egy SMS és arra válaszolni JA. Innentől él a Toptarifa. Én is 10 Euroval töltöm a kártyám. Ezzel az uj lehetőséggel használom. Megnéztem az első 6 hivásom. Kereken 360 perc és 6 hivás,hivásonként 15 cent kapcsolási dijjal. Tehát 6 órát beszéltem 4,5 Euroert. Én ugy gondolom ez kedvezőbb,mint 20 Euroert a 750 perc.


Minden az egyedi esetek függvénye. Ha alkalmanként 1 órákat beszélsz, akkor kétség kívül ez a legjobb. Ha többször kevesebbet, akkor már megint más lesz az eredmény. (Az sem mindegy, hogy ha pl. hívsz valakit és elindul a rögzítöje, már akkor is ugrott a 15 cent, ha rögtön leteszed...) A tarifadzsungelben az a szép, hogy úgyis csak utólag tudod egyértelmüen megállapítani, hogy mi (lett volna) a legjobb... :hyper:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: timbác

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35806 Írta: Catsy3
Catsy3 válaszolt a következő témában: Lebara

Igazad van,de másokkal is megbeszéltem. Nekik is kifizetődőbb volt.Haza nem öt perceket szoktunk telefonálni.Gondolom abba se gyakran fut bele az ember,hogy üzenetrögzitő veszi fel. De mindenkinek szuverén joga eldönteni,hogyan szórja a pénzét.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: timbác

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35807 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Lebara

Catsy3 írta: Igazad van,de másokkal is megbeszéltem. Nekik is kifizetődőbb volt.Haza nem öt perceket szoktunk telefonálni.Gondolom abba se gyakran fut bele az ember,hogy üzenetrögzitő veszi fel. De mindenkinek szuverén joga eldönteni,hogyan szórja a pénzét.


Jajjajajaaajj, szóltam én egy rossz szót is ??? Csak bátorkodtam jelezni, hogy nem feltétlenül mindenkinek ez a tuti megoldás... A 15 centes kapcsolási díjjal operáló tarifa bizony pont azoknak való, akik nem sokszor keveset, hanem kevésszer sokat telefonálnak (mint pl. Te). Miután én nem ebbe a kategóriába tartozok (és bizony gyakran futok üzenetrögzítökbe), én még csak nem is Lebarát használok, bár nem beszéltem meg másokkal :P ... De ez egy másik történet. Abban teljesen igazad van, hogy mindenki úgy szórja a pénzét, ahogy akarja, de ahhoz minek ez a fórum??? Szóval maradjunk annyiban, hogy Neked az a jó tarifa, nekem meg az enyém (általában.....). BÉKE !

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35831 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Lebara

gejza írta...
"

Jajjajajaaajj, szóltam én egy rossz szót is ???...
......BÉKE"



Akkor légyszi, a túrógombóc receptet is.... :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!