Német telefon függetlenítés

Több
9 éve 6 hónapja #37622 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

gejza írta: de szemrebbenés nélkül közölte a fazon a Nagy Magyar(?) Szolgáltatónál, hogy 10e Ft-ért megcsinálják természetesen

A 100 juró korrekt szerintem, mivel dual sim a teló szerintem több mint baráti is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37623 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Gergoo írta:

gejza írta: de szemrebbenés nélkül közölte a fazon a Nagy Magyar(?) Szolgáltatónál, hogy 10e Ft-ért megcsinálják természetesen

A 100 juró korrekt szerintem, mivel dual sim a teló szerintem több mint baráti is.


Most nem vagyok teljesen képben.... Ezt hogy érted?
Dual SIM-es telót nem kapsz prepaides csomagban kedvezményes (szolgáltató által támogatott) áron, mivel ha az egyik SIM-et blokkolja csak, akkor adott a sz@rnak egy pofont, ha meg mindkettöt, akkor mi értelme a Dual SIM-nek ..... ;)
Az otthoni rendszerben meg az a gáz, hogy még az elöfizetéses, de lejárt hüségidejü gépedet is csak súlyos pénzért hajlandók unlock-olni, míg itt (pl. a BASE-nél) az elöfizetéses telókban eleve nem is volt SIM lock. Pedig volt tölük két smartphone-om egymás után ilyen 1 - 10 eurós áron az elöfizetés mellé....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37624 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Nem ismerem az ALDI kínálatot, Ő írta, hogy prepaid, majd később, hogy ALDI. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37625 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Szerintem összevonta a kettöt: az ALDI-ban szoktak árulni telefonokat akcióban, de az "csak" meztelen készülék, nem kártyafüggö és semmi köze az Alditalkos prepaid kártyához. Vehetsz hozzá, de nem egy csomagban van. Ergo: ez a teljes SIM lock téma nem is téma.... :-)
Legalábbis az Aldi-Süd-nél így néz ki a helyzet. A Nord az más tészta, az ö akcióikat nem ismerem, arról nem is mernék nyilatkozni....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37626 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Na ezt mondom, az enyém ugyan nem okos, csak egy mezei nokia 101-es dual, teljesen független., 29,- €. Vettem hozzá 5 €-ért egy ó te ló :) kártyát, meg beledugtam a magyar 30-as tííímobájlt és ennyi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37627 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Ha meg valaki taperolós okosságra vágyik, 59.-€-ért már 4.2-es Androidos ketyere (LG) is van Dual SIM-verzióban pl. De egy százasért már egész "komoly" smartgépeket lehet venni.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!