Német telefon függetlenítés

Több
9 éve 7 hónapja #37616 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Dual SIM-es telo van független is már 30 €-tól Azt dugsz bele ami épp van :) A magyar T-Mobilt max 5 ezerért függetlenítik . Hűségnyilatkozat után a szolgáltató egy tízesért. (az asszonyét 1000-ért babrálták meg.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37617 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

Nem mostanában, de nekem is volt ilyen ötletem. Csakhogy: DUAL-SIM-es telót pont a SIM-Lock "értelme" miatt nem fog kapni olcsóért prepaides csomagban ... :-) Akkor meg minek az egész eszmefuttatás ? Vesz teljes áron egy DUAL-SIM-es telefont (mellesleg otthon jóval nagyobb ezekböl a választék pl. akár a magyar Media Markt-ban is) és olyan prepaid/elöfizetéses kártyát tesz bele, amilyet csak akar. Egyszerü ez kérem szépen...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 7 hónapja #37618 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

gejza írta: Tudtommal online (=adj uramisten, de rögtön) nem. Ráadásul durván fizetös, még a "hüségidö" lejárta után is van amelyiknél 100 € a számla....
Üzgürmözgür Ali bácsi a sarki Smartphone-Discountnál megcsinálja, de kell hozzá originál számla..... vagy még több pénz. :-)


Én beirtam ide egy kódot, de Gergö nem hozta le! Nem egy német
forumon kering ez a kód amivel felodhatod a függöséget. Persze
lehet, hogy azért nem "jött" le mert nála nem müködött?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37619 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

zigeuner írta: Dual SIM-es telo van független is már 30 €-tól Azt dugsz bele ami épp van :) A magyar T-Mobilt max 5 ezerért függetlenítik . Hűségnyilatkozat után a szolgáltató egy tízesért. (az asszonyét 1000-ért babrálták meg.)


Látom egyszerre mozdultunk... :laugh: Kb. három éve akartam a már akkor ca. 5 éve lejárt hüségidös T-Mobil-os "félokos" telefonomat kikódoltatni (mondván, hogy amolyan jolly-joker-tartalék telefonnak még mindig jobb lesz, mint a 15 eurós eldobhatós Samsung/Nokia), de szemrebbenés nélkül közölte a fazon a Nagy Magyar(?) Szolgáltatónál, hogy 10e Ft-ért megcsinálják természetesen. Mutatom neki a 7 éves Nokia E51-est, hogy maga szerint ez ér ennyit? Csak röhögött és közölte még egyszer, hogy ez van. Én meg elmorzsoltam egy "anyád"-at.... :angry: Pedig azt a vén Nokiát nagyon szerettem és müködött is kiválóan hét évesen is úgy, hogy még az akksi is originál volt....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37620 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

DECOTEXT írta: Nem egy német forumon kering ez a kód amivel felodhatod a függöséget. Persze lehet, hogy azért nem "jött" le mert nála nem müködött?

Két okból nem jelenítettem meg:
Az egyik és fontosabb, hogy illegális amit nem tudunk támogatni.
Másik, hogy rég volt (nagyon rég) amikor online generált kódokkal "szabaddá lehetett tenni" telefonokat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37621 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német telefon függetlenítés

gejza írta: DUAL-SIM-es telót pont a SIM-Lock "értelme" miatt nem fog kapni olcsóért prepaides csomagban ... :-)

Azóta kiedrült, hogy ALDi-nál venné :) de írtam neki, hogy kapcsolódjon be inkább itt a topikba. Remélem meg is teszi majd ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!