Digitális sofőrkártya

Több
11 éve 3 hete #29134 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Digitális sofőrkártya

De van, ugyanúgy le kell tenni az új vizsgát. A pontos megnevezést nem tudom, de úgynevezett modulrendszerben működik. Egy modul = 8 óra fejtágítás / 120 ,- €. Öt modult kell elvégezni, az annyi mint 600 pénz. :) De mit valahol Prosperus írta már a német is "Bananenrepublik", tehát itt is működik a "rendszer" =D egy modulra elmész, fizetsz 200 pénzt és megkapod a papiruszt. Elvileg jövő év Juli 01-től él. Ha a magyar jogsival és GKI vizsgával akarsz dolgozni, akkor szerintem felesleges a honosítás.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29135 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Digitális sofőrkártya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29147 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Digitális sofőrkártya

az anyám ideges úristenit......ez igen...tényleg banán a köztársaság.
BKrFQG....gyönyörű nevet adtak neki. Ez a sok csíra nyakkendőmatyi előbb-utóbb még a WC-n ülést is csak tanfolyam után fogja engedélyezni. Konkrétan a római birodalom bukása jutott eszembe...ez az EU agymenés konkrétan azt idézi. :clap:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29148 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Digitális sofőrkártya

Nahhh! :chuckle: Világítsuk már meg a dolgot máshonnan is! :)
Ok és okozat. Egészségtelen mértékben nőtt az ágazatban résztvevők száma, valószínűleg hígult is a mezőny rendesen (ha csak a magyar telekocsis "vállalkozásokat" nézem akkor tuti :laugh: )
Mit csinálsz? Még szép, hogy plusz lóvéval és emelt elvárásokkal kiszórod a bohócokat!
Egyszerű ez!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29157 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Digitális sofőrkártya

Gergoo írta: Nahhh! :chuckle: Világítsuk már meg a dolgot máshonnan is! :)
Ok és okozat. Egészségtelen mértékben nőtt az ágazatban résztvevők száma, valószínűleg hígult is a mezőny rendesen (ha csak a magyar telekocsis "vállalkozásokat" nézem akkor tuti :laugh: )
Mit csinálsz? Még szép, hogy plusz lóvéval és emelt elvárásokkal kiszórod a bohócokat!
Egyszerű ez!


Már megbocsájts Gergő...azért nem vagy te ennyire tompa ugye?
A gond az, hogy ebbe a szép ferde ratyi világban hasonló elméletekkel próbálkoznak "steril" idióták. Közben meg a leghülyébb ,legtufább, legalkalmatlanabb emberek is kapnak papírt a "sógor-koma-jóbarát" képzési központokban. :wait:
Nyissuk már ki csipás kis szemünket. Nem gondolod ugye, hogy ez olyan mint az instant kínai leves? Kinyitod a zacsit, forróvíz aztán lakoma....... :chuckle: Majd pont az alkalmatlan sofőrökből lett oktatók kb 3 vagy 8 nap alatt lezavart tanfolyamától lesz minőségi a munkaerő.......szerintem Te most troolkodsz kicsit...nem?
Az EU baja pont az, hogy nyúlbélák és okostónik irányítanak, akik nem láttak, nem csináltak csak hallottak valamit a témáról.....................................(és ez minden fronton igaz)

A bohócokat meg nem szabályozókkal, meg ál oktatásokkal, dokumentumokkal kellene kiszórni, hanem alkalmas vezetőkkel akik a selejtet mint a daráló bezúzzák. Ettől a GKI kártyától nem lett még egy gépkocsi vezető sem okosabb....viszont ha lejár az érvényessége lehet büntetni mint állat. No meg ott a tanfolyam díj, a kártya előállítási díja....soroljam még. Ez ékes példája az értelmetlen népnyúzásnak!!!!!!

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29160 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Digitális sofőrkártya

kfz írta: Ez ékes példája az értelmetlen népnyúzásnak!!!!!!

Mint írtam ez nem így van. Nem értelmetlen és nem népnyúzás. Magyarországot pedig mint a gyakorlati megvalósítás pedig hagyjuk szerintem! Németországró volt szó, ahol a sógor-koma-jóbarát központok nem olyan alapintézmények mint Magyarországon. :P
Én egy harmadik EU országban már végignéztem ahogy kiszórják ezzel a módszerrel a bohócokat. Működik. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!