Juttatások a vendéglátóiparban

Több
12 éve 3 hónapja #13243 Írta: laolaj
Juttatások a vendéglátóiparban téma létrehozva laolaj által

Hali mindenki.

Kérdésem az lenne, hogy aki dolgozott szálloda iparban mondjuk szezonális időszakban azoknak milyen juttatásik voltak? pl ( szoba, étkezés, ....)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 3 hónapja #13315 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

2005ben az Oktoberfest- alatt dolgoztam München-ben napi 9,5 órát, kaptam szállást(szoba+ fürdő),heti 6 nap munka konyhán havi nettó 900€-ért.
Ahhoz képest, hogy szinte egy szót sem beszéltem németül, ez akkor nagyon jó pénznek számított
De voltam szobalány is, 2008-ban, a Fekete-Erdőben nettó 800ért szintén étkezéssel, szállással.Friss tapasztalatom nincsen.
A fizetés mértéke nem függ attól, hogy egy életen keresztül végzed, vagy csak pár hónapig.
De az tény, hogy a nagy sörfesztiválok ideje alatt kidolgozod a lelked, de kasszírozol is rendesen vele.(lásd még Stuttgart Canstatter Bierfest). ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13327 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

Azért is kérdem, mert a jelenlegi lehetőség:
nettó 1050€ + szállás + 1x étkezés, 8,5ó. Szobalány, londiner, csapos+reggeli szervizes, mosogató...
Bodeni tó mellett egy 125szobás ápr--okt. szezon 4* Hotel.

csak érdeklődöm, hogy máshol mik vannak...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15501 Írta: Eleonora83
Eleonora83 válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

Én a mostani ajánlatomat tudom,egy vendégházban netto 950.Ebből már le van vonva minden,az összes étkezés,italfogyasztás,a szállás és a mosoda.Ezért 180-at vonnak le.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #15502 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

laolaj írta: Azért is kérdem, mert a jelenlegi lehetőség:nettó 1050€ + szállás + 1x étkezés, 8,5ó. Szobalány, londiner, csapos+reggeli szervizes, mosogató...Bodeni tó mellett egy 125 szobás ápr--okt. szezon 4* Hotel.csak érdeklődöm, hogy máshol mik vannak...

Vállald el, de csak legálisan és korrekt irásos szerzödéssel! Ha a szállást -lakás-, és a napi 1 meleg kaját beszámolod a fizú jónak számit! A tó környékén, a lakbérek magasak, ha egyáltalán kapnál idényben valamit!

Ilyen helyzetben minimum a felét meg tudod takaritani, ha nem dözsölsz esténkent!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15512 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

laolaj írta: Azért is kérdem, mert a jelenlegi lehetőség:
nettó 1050€ + szállás + 1x étkezés, 8,5ó. Szobalány, londiner, csapos+reggeli szervizes, mosogató...
Bodeni tó mellett egy 125szobás ápr--okt. szezon 4* Hotel.

csak érdeklődöm, hogy máshol mik vannak...

Elfogadnám az állást. Hol másutt kap a dolgozó saját szobalányt és barkeepert? :lol:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!