Juttatások a vendéglátóiparban

Több
12 éve 2 hónapja #15515 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

DECOTEXT írta:

laolaj írta: Azért is kérdem, mert a jelenlegi lehetőség:nettó 1050€ + szállás + 1x étkezés, 8,5ó. Szobalány, londiner, csapos+reggeli szervizes, mosogató...Bodeni tó mellett egy 125 szobás ápr--okt. szezon 4* Hotel.csak érdeklődöm, hogy máshol mik vannak...

Vállald el, de csak legálisan és korrekt irásos szerzödéssel! Ha a szállást -lakás-, és a napi 1 meleg kaját beszámolod a fizú jónak számit! A tó környékén, a lakbérek magasak, ha egyáltalán kapnál idényben valamit!

Ilyen helyzetben minimum a felét meg tudod takaritani, ha nem dözsölsz esténkent!



Ha megnézitek akkor ez egy hónapos hsz.
Szóval már túl vagyok rajta. Papírok beszerzése van. Azaz az is félig kész.
Nyelv sulit tegnap találtam és voltam is ott személyesen Lindauban. Szóval alakul a molekula :)

Az tuti, hogy gyönyörű a hely és első azaz második helynek tökéletes lesz. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15520 Írta: Eleonora83
Eleonora83 válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

És mit csinálsz kint?Milyen papírokat kértek/kérnek?
Volt eü vizsgálat,tudod ami itthon a munka alkalmasságinak felel meg,vagy itthon csináltattad és lefordítva vitted?Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • heidi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #15538 Írta: heidi
heidi válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

Laolaj, szerintem ez jo ajanlat. Kozvetiton keresztul mesz dolgozni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15542 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

heidi írta: Laolaj, szerintem ez jo ajanlat. Kozvetiton keresztul mesz dolgozni?


Nem közvetítőn keresztül! Itt keresgéltem minden nap munka után: itt
elküldtem sokat, sok helyről jött is vissza jelzés illetve hívás is.
Most kezdődik a szezon így vannak helyek.

Ami kellett illetve a szerződésbe is be van írva. Egyszer leírták már a Mekis részben de ez ide tartozik így megteszem újra. :)
- polizeiliche Anmeldung ( führungszeugnis ) ezt nem a rendőrségen kell hanem a városháza - hol mi - nekünk ott kellett ahol a lakcímet is intéztük.
- Gesundheitszeugnis ( ez egy egészségügyi előadás az élelmiszerekről kb 1 órás ) - ez holnap lesz .. várom már :lol:
- Sozialversicherungsausweis mit Passbild ( ez egy kártya amin egy szám sor van illetve a kép rólad) öregségre, ha bevagy jelentve kapod havonta az elszámolásos papírt azon bal felső sarok "SV.- nummer" ott áll - olykor ezen a néven ismerik: Rentenversicherung
Ha nem tudod merre indulj el. Akkor ajánlom az AOK vagy ahol biztosítva vagy ők segítenek ebben a megigénylésben elintézik.
Én is oda mentem mivel nem tudtam merre hány méter a dolog. Kettő olyan aranyos hölgy segített, hogy az valami eszméletlen. Lassan beszéltek hozzám. Lányos zavaromban nem tudtam magam hova tenni :blush:
- Lohnsteuerkart ( ezt a helyi Finansarmt-nál lehet megtenni) helyi Apeh alias NAV. :silly: ez egy papír, amin adataid állnak illetve az adóosztályod. (1-2-3-4-5.) kb 5perc elintézni.

Ezekre van szükség.

Ha merül még fel kérdés tegyétek fel próbálok helyesen válaszolni ha tudok. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, heidi, dobi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • szmanyi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #15612 Írta: szmanyi
szmanyi válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

Szia Csak azért kérdezem a Hotel nevét,mert nagyon úgy fest ez ahol én dolgozom,és akkor egy kicsit helyreigazítom a dolgokat:-),hogy tisztán láss

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15614 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Juttatások a vendéglátóiparban

Szerintem már most is "igazíthatsz" ;) legfeljebb egy másik hotel esetében láthatjuk a kínált és a gyakorlati dolgok közötti különbségeket. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!