Németországi munkát keresek

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2729 Írta: Daavid55
Daavid55 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Üdv minden fórumozó kint élő magyarnak.
24 éves srác vagyok aki egy jobb élet reményében külföldön próbálna szerencsét. München-re esett a választásom, ugyanis régebben sokat jártam ide és rokonaim is élnek a környéken. Szeretnék olyan munkát találni, ami kötődik némileg hozzám. Jelenleg is fél profi státuszban kézilabdázom itthon Magyarországon. Szeretnék olyan egyesületeket illetve klubokat felkeresni ahol nem kell feladni ezen tevékenységem. Konkrétan elsőként Kézilabda klubokat keresek. Mivel Németországban az első és másod osztály igen erős így alacsonyabb osztálybeli klubokat keresnék. Nagyon szívesen venném, ha lenne olyan, aki információkkal tudna segíteni. Ezeken felül tulajdonképpen bármilyen munkát elvállalnék amivel saját magam fent tudom tartani. Röviden egyelőre ennyi. Nagyon szépen megköszönöm mindenki majdani segítségét előre is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ezust78
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2753 Írta: Ezust78
Ezust78 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szia mindenkinek!
Szeretném megkérdezni, ha valaki dolgozik kint Németországban, mint konyhai kisegítő és milyen tapasztalatai vannak ezen a téren? Milyen munkaközvetítőn keresztül jutott ki stb.?
Én 32 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék ilyen munkában dolgozni. A német nyelvtudásom elég gyenge, bár tudom, a német nyelvtudás mindenhova követelmény, de olvastam a hirdetésekben, hogy konyhai kisegítőre nem igen szükséges, de persze, jó ha tudja az ember. Sokat jártam Németországba mert fuvarozással foglalkoztam, így nem annyira ismeretlen az ottani körülmények.
Előre is köszönöm a véleményeket!-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2787 Írta: kisslane
kisslane válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szia Athena!
A könyvelői gyakorlatott Magyarországon szereztem, de
könyvelek több olyan cégnek ahol az anyavállalat Németországban van és tartom velük a kapcsolatot telefonon, interneten, mikor mire van szükség.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2822 Írta: micki
micki válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!
Nagyon sok helyen próbálkoztam már én is, negatív tapasztalatokkal. Azért keresek kint munkát, hogy pénzt tudjak keresni, nem pedig fizetni. Főleg nem magas összeget kezdésnek! Ha tudnátok németországi munkával kapcsolatban tippet adni, megköszönném!
A sok átverés miatt egyre tanácstalanabb vagyok, de ha a német nyelvet gyengén is beszélem, mindenképp szeretnék kijutni!
Üdv! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2823 Írta: markeee18
markeee18 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok.
Már írtam ide egyszer régebben. Deggendorfban lakok a barátnőmmel és neki keresnék valami munkát itt a környéken. Sajnos a nyelvet nem beszéli valami jól, de már neki álltunk keményen tanulni meg találtunk egy német-magyar tanárt aki szívesen oktatja. Ha bárki tud segíteni akkor azt megköszönöm.

Üdv! Márk

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #2863 Írta: zena83
zena83 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kint dolgozó magyar munkavállalók!
Én is,mint sok társam,segítséget szeretnék tőletek kérni!
Egy éve egy ismerősöm igérte,hogy szól,ha lesz felvétel kint Mönlacherben egy logisztikai cégnél.a mi környékünkről 20-30ember már kijutott. 3 hetente járnak haza,és nemkell semmilyen német nyelvtudás,mert csak mint rakodómunkás dolgoznak kint a többi magyarral együtt.egy éve még csak vágytam rá a jöbb élet reményében,hogy kint dolgozhassak.mostmár olyan helyzetbe kerültem,hogy már a napi megélhetés is komoly gondokat jelent,és ezzel még igazán nem mondtam el semmit...Nyelvet egyáltalán nem tudok,de nyitott vagyok rá35 éves vagyok könnyű és nehézgépkezelői szakmával.10éves viszonylag jó rutinnal rendelkezem.10-12 méteres gépeket mozgatok targoncával.Bármilyen betanított munkát vállalnék,olyan helyen ahol szintén magyarul beszélő dolgozók vannak.
Nagyon kérek mindenkit,aki tud segíteni,hogy kijussak dolgozni,rendezett körülmények közé.A munkátol nem ilyedek meg,most is mindent elvállalok,hogy többet kereshessek,de már a munkaközvetítőhöz nem volt szerencsém,már jónéhányszor megjártam.Első fizetésem egyötödét is felajánlanám annak,aki kivisz.de előre már tényleg nemtudok senkinek fizetni!Bármilyen valós megoldás érdekel!Köszönöm annak aki segít!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!