Nyári munka Németországban

Több
12 éve 1 hete #18237 Írta: davenatic
davenatic válaszolt a következő témában: Nyári munka Németországban

Kedves Julianna!

Köszönöm segítséged engem inkább a második érdekelne. Mivel az elsőről már lemaradtam.
Én jelenleg szoftverfejlesztőnek tanulok jövőre végzek gondolod hogy ezzel a szakmával találok kint munkát?
Lesz Europass bizonyítványom meg ilyesmik de nem tudom hogy jövőre elkezdjem e az egyetemet mert ha tudnék dolgozni kint ezzel a végzettséggel egy évet valamelyik német cégnél akkor csak utána vágnék neki az egyetemnek! Szerinted találnék munkát?
Ha tudsz légy szíves linkelj ide gyakornoki munkákat ahol gyakorlatra tehetnék szert köszi előre is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #18317 Írta: Julianna
Julianna válaszolt a következő témában: Nyári munka Németországban

Akkor javaslom, hogy keresgélj az internetes gyakornoki állásbörzéken, amiböl elég sok van. Keress rá a google-on a „Praktikumsbörse“ kifejezésre és már ontja is az honlapokat (pl meinpraktikum.de). Plusz még a nagyobb álláskeresö portáloknak is van külön gyakornoki állásokat ajánló része (pl monster.de/Praktikum).

Ha ezen az úton indulsz el, akkor azt azért vedd figyelembe, hogy ezeken német anyanyelvüek a te „versenytársaid“, akik ugyanazokra a gyakornoki állásokra pályáznak. Az a lehetöség viszont, amit korábban linkeltem, csak külföldi fiataloknak szólt. Tehát szerkessz meg egy jó német nyelvü önéletrajzot egy bizalomgerjesztö fényképpel, írj egy hibátlan és meggyözö motviációs levelet, és ömleszd a pályázataidat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #18322 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Nyári munka Németországban

Frissen végzetteknek nem egyszerü. Olcsobb vagy a cégnek ha egyetemistaként keresel munkát náluk. Neked is olcsobb ugy az élet itt. Legfeljebb lasabban végzed.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #27517 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Nyári munka Németországban

Nyári diákmunkák Németországban egyetemistáknak és főiskolásoknak 2013-ban

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!