Utazási költségtérítés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26453 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

zitafi írta: Kérlek, ne hidd, hogy hazudozni járok a fórumra!
Csak olyat írok le, amit tapasztaltam és természetesen Németországban.
Úgy látszik, csodák még pedig léteznek! :)Üdv. Zita

Én nem tudok visszaemlékezni olyanra, hogy én ezt állítottam volna.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26457 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: Nekem kikuldetes alatt evi 2*2 komplett utazasterites jart (repulo, taxi). MOst mar nem jar mert itt van fix szerzodesem, de csereben tobb a fizu.



Béluskám! Valamit Te nagyon összenyálaztál! Egy szó nem volt itt szolgálati útról, vagy kiküldetésről! Az csak természetes, ha valahova a cég küld el, hogy állja a számlát! Nekem ugyan ritkán vannak ilyen útjaim, de ha kuncsafthoz megyek adnak kocsit, tankolnak, szállást teljes ellátással, sőt egyszer voltunk (3-an) Bueblában (Mexico >> VW) és 2x Győrben (Audi) repcsivel. Én egész idő alatt arról a "Pauschal" pár centről lefetyeltem, amit évvégén levonhatsz az adódból, mert hajlandó vagy bemenni a munkahelyere!
Érted Béci! Lakás > munkaely! Munkahely > lakás! Na, ilyen támogatásról itt Niederschsenben még nem hallottam! Persze biztosan van ilyen (el tudom képzelni), de hogy nem általános mint ahogy Ti állítjátok az tuti!

Fuss neki megegyszer mit irtam!
1., Utazas tamogatas = Havi berlet, munkaba jaras. VAN NRW-ben megha szerinted ilyen nem letezik!
2., Egyeb komment, hogy az utazas tamogatasok lehetnek benefitek szerzodes szerint. De orulok, hogy csak ezt talaltad meg az iromanyomban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!