Utazási költségtérítés

Több
11 éve 5 hónapja #26348 Írta: zitafi
zitafi válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

Bármit írok, nem hiszed el. Bizonyítanom kellene fizetési papírokkal? :)
Teljes elérhetőséget nem fogok leírni, akkor inkább ne hidd el. ;)

Természetesen nem kötelező adni, nem is ezt írtam.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26371 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

zitafi írta: Bármit írok, nem hiszed el. Bizonyítanom kellene fizetési papírokkal? Teljes elérhetőséget nem fogok leírni, akkor inkább ne hidd el. Természetesen nem kötelező adni, nem is ezt írtam.

Igazad is van ezzel! Ez egy csoda munkahely lehet. Holnap én is bemegyek a főnökömhöz és rád hivakozva kérek, hasonlót! Már 13 éve vagyik itt a cégnél, csak megérdemlem nem? Addig is fogysztok pár védőitalt, amit szitén a cég ad....


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26376 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

DECOTEXT írta:

zitafi írta: Bármit írok, nem hiszed el. Bizonyítanom kellene fizetési papírokkal? Teljes elérhetőséget nem fogok leírni, akkor inkább ne hidd el. Természetesen nem kötelező adni, nem is ezt írtam.

Igazad is van ezzel! Ez egy csoda munkahely lehet. Holnap én is bemegyek a főnökömhöz és rád hivakozva kérek, hasonlót! Már 13 éve vagyik itt a cégnél, csak megérdemlem nem? Addig is fogysztok pár védőitalt, amit szitén a cég ad....

Az a baj, hogy nalad a nem tudas eleg sokszor parosul szorgalommal, ami egy eleg faraszto kombinacio. (BAr fogalmazhatnek kevesbe polkorrektul, de akkor moderalodna. De probald megerteni a szavak mogotti valodi ertelmet! :woohoo: )
Csillioszor le lett irva, hogy attol, hogy te 13 eve itt vagy es max lopotokot kapsz a cegedtol, mint egyeb benefit, attol meg BRD-ben is letezik pl. utazas tamogatas!
Semmi csoda nincs abban, hogy pl. egesz NRW-ben letezik olyan, hogy Firmenticket. VAgy, hogy a munkaadok adnak valamilyen munkabajarasi tamogatast. VAgy ingyen parkolohelyet, vagy ha nem jarsz be autoval akkor 100%-on fizetett havi berletet. VAgy tamogatott berletet. Felesegem hoteljeben pl. mindenkinek jar a 27EUR-s tamogatott havi berlet 65EUR helyett. Stb..
Emellett a az evi hazajarasok fizetese egyfajta benefit, megallapodas kerdese. Nekem kikuldetes alatt evi 2*2 komplett utazasterites jart (repulo, taxi). MOst mar nem jar mert itt van fix szerzodesem, de csereben tobb a fizu:)
Ha csalad egyik fele Mo.-on van, akkor jar adokedvezmeny a hazautazasra munkavallalokent is. Talan nem az Aldis low budget konyvelo programodat kene favorizalnod es akkor tudnad a relevans szabalyokat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner, zitafi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26380 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

Ja vedoital:)
Termeszetesen a cegunknel a kave a szinteken es a dobozos asvanyviz ingyen van. A kantinos etkezeseken pedig 30-50% dotacio van.:) JA es csak itt ahol en vagyok kb. 4000 dolgozoja van a cegnek..
Csoda egy munkahely, az biztos:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26437 Írta: zitafi
zitafi válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

Kedves Decotext!
Kérlek, ne hidd, hogy hazudozni járok a fórumra! Csak olyat írok le, amit tapasztaltam és természetesen Németországban.
Úgy látszik, csodák még pedig léteznek! :)

Üdv. Zita

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26452 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Utazási költségtérítés

mahlzeit írta: Nekem kikuldetes alatt evi 2*2 komplett utazasterites jart (repulo, taxi). MOst mar nem jar mert itt van fix szerzodesem, de csereben tobb a fizu.



Béluskám! Valamit Te nagyon összenyálaztál! Egy szó nem volt itt szolgálati útról, vagy kiküldetésről! Az csak természetes, ha valahova a cég küld el, hogy állja a számlát! Nekem ugyan ritkán vannak ilyen útjaim, de ha kuncsafthoz megyek adnak kocsit, tankolnak, szállást teljes ellátással, sőt egyszer voltunk (3-an) Bueblában (Mexico >> VW) és 2x Győrben (Audi) repcsivel. Én egész idő alatt arról a "Pauschal" pár centről lefetyeltem, amit évvégén levonhatsz az adódból, mert hajlandó vagy bemenni a munkahelyere!
Érted Béci! Lakás > munkaely! Munkahely > lakás! Na, ilyen támogatásról itt Niederschsenben még nem hallottam! Persze biztosan van ilyen (el tudom képzelni), de hogy nem általános mint ahogy Ti állítjátok az tuti!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!