Németországi munkavállalás feltételei

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 10 hónapja #30972 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Németországi munkavállalás feltételei

Hamarosan lesz egy jó riport itt az oldalon (velem) :chuckle: jelenleg is készülök rá, egy adott időszakból (titok, hogy mennyiből) :laugh: kiszedtem :wait: több mint 3000, igen több mint háromezer jelentkezést aminek 90-95%-ról van visszajelzésem partnerünktől!
Ugyan még dolgozom rajta és eddig is szinte minden visszajelzést megkaptam amit kértem de, szóval azt hittem semmi újdonságot nem fog tartalmazni. Hát, tévedtem! Tucatnyi alkalommal azt hittem, hogy tizedesjegyet vagy nullát elírtam de nem!

Na Gergö: " szoval azt hittem semmi ujdonsagot nem fog tartalmazni" !!?
Ejjo.
Nincsen trükkössebb, raffinaltabb, alattomosabb, hazugabb, nagykepübb mint
a Magyar (tiszt. a. kiv.)
Ha magarol van szo megölne "annyat " is egy kanal vizben :finger:
(tiszt. a. kiv.)
Latom ezt a szerencsetlen egy eve magyarokkal foglalkozo emberket,
hogy mar most ki van bukva. Akkor az en idegeim acelbol vannak, csak
annyi külömbseggel, hogy en mar nem vitatkozom senkivel, hanem ha
sem Loyalitas, sem Respekt, sem szorgalom, walagba rugom :hyper:
Nem a qurvam nekem, hogy naponta hallgassam a hülye nyafogasat :finger:
(tiszt. a. kiv. mert vannak). De ez sajnos nagyon gyenge 20-40 % !
Varjuk a Reportodat örömmel :laugh: :laugh: :laugh:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
Téma zárolva.
  • wondersen
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 10 hónapja #30973 Írta: wondersen
wondersen válaszolt a következő témában: Németországi munkavállalás feltételei

Prosperus!

már most kicsit megnyugodtam, és átértékeltem a helyzetet. Valóban, én nem vagyok senkinek az apja, szóval innentöl kezdve nem különösebben érdekel az emberek lelki világa. Ha próbanap után az utcára kerül , mert nincs tartaléka nem érdekel.
Tessék legyen mindenki talpraesett, és oldjon meg mindent magától. És bevezettem mától egy szabályt: elérhetöségem reggel 8-tól este 18.-ig lesz, hétvégén semmi.

Tehát akinek ez nem fekszik : HEIMWEG...Ha csak köhög a telefonba, vagy nem tetszik a ruhájának színe , sofort Kündigung, aztán lehet vagánykodni :)

Remélem ezt azok is olvassák, akikröl szó van.
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #30976 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkavállalás feltételei

prosperus írta: Aki hülye az haljon meg.Erre most bepörög a deco, mert ugyebar ilyet nem szabad mondani. Csak ö azt felejti el, hogy neki semmi dolga a magyar "honfitarsakkal" naponta nincsen dolga ilyen köcsögökkel.:

Tamásbácsi!
El teCCet téveszteni a cimet! Ez pont az én szlógenem! Söt! Én azzal egészitem ki nem egyszer, hogy akit át lehet verni, azt át is kell verni, mert különben soha a büdös életben nem tanulja meg, hogy hogyan müködik a rendszer! A világunk alaprendszere müködik mások jóhiszemüségén. Lássd devizahitelek, politikai igéretek, csomagolás az árún és hamis feliratozás, kinai "biótermek" stb. Nem hogy nem szabad mondani amit irsz, hanem egyenesen a szemébe kell vágni annak, akit megszivattak! Hinni a templomban kell, de ott is vigyázzunk mert a perselyt esetleg egy kétesnemü pap turkálja.......

DCT
Téma zárolva.
Több
10 éve 10 hónapja #30977 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkavállalás feltételei

A topikot lezárom mert bár látom, értem és igazat is adok sok tekintetben, a topik másként indult és nincs szükség még egy tükörképet mutató topikra. Arról nem is beszélve, hogy több hozzászólást jelentettek ebből a topikból ( :wait: prosperus) Köszi a megértést ;)
Téma zárolva.