Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Több
14 éve 1 hónapja - 10 éve 10 hónapja #312 Írta: Charlie
Állás Németországban - ÁTVERÉS!!! téma létrehozva Charlie által

Hali,
Múlt héten költözött hozzánk az egyik srác haverja akit jó néhány heti lóvéval lehúztak. Nem is nagyon foglalkoztam vele mert hát valljuk be, okos más kárán, hülye a saját kárán tanul és rendesen kiütheti az embert ha ugrik 4-5 heti pénz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laca52, Giovanni8, laszloferencz27, Jokepu, Krinolin1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #320 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok!
Igen nagyon sok az átverés ,mert sikeresen átvernem miért mert ki használják hogy neked nagyon kell a pénz meg a családnak, vagyis a magyar nagyon jól dolgozik persze sajna vannak kivételek de nem minden esetben van ez így ,annak ne fizessen senki aki előre pénzt kér ,az már meggondolandó ha a fizetésedből kell adnod ,az sem tisztességes de legjobb esetben van munkád !Üdv mindenkinek !!!
Nagyon sok a csaló expressz.hu ,slandó

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • zozo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hónapja - 14 éve 1 hónapja #323 Írta: zozo
zozo válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sajnos ezek az atveresek mind ismerosek,nekem lett volna a tavaly Ausztriaba lehetosegem,de kikotottek,hogy 230E nelkul nincs mit keressek ott,aki elment kifizette a penzt lakas kauciora,a penzel leleptek o pedig johetett haza.ENNYI

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • mosolygod
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hónapja #349 Írta: mosolygod
mosolygod válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

gastrohuman.eu -val vigyázzatok!! Most akartam jelentkezni egy állásra a honlapján, ki töltöttem az adatokat (név cím stb.). A lap alján ott az ÁSZF, (tudjátok, amit nem szoktunk elolvasni csak kipipálni) én is véletlen lapoztam bele ahol megláttam egy számot (10000 Ft), ennyit kell befizetni a cégnek 5 napon belül, pályázati tárhely címen. Csak véletlen láttam meg, már majdnem kipiáltam, hogy elfogadom. Figyeljetek oda nagyon!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja - 10 éve 10 hónapja #820 Írta:
válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Charli! Tudom a hülye a sajátján, de talán még időben vagyunk, mert szorítja a be nem fejezett németországi munka, és a német építtető. A haverod nem tudta megfogni semmivel? Van valakinek ötlete egyáltalán az ilyen esetre? Minden lehetőség érdekel,nem akarok átvágott lenni :angry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • punda
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #822 Írta: punda
punda válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Egy kalapács biztos segít a dolgon

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!