Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1492 Írta: Suncsa
Suncsa válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok! Itt egy kis összefoglaló németországi tapasztalatokról, talán tisztább lesz a kép mindenkinek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1513 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Hol?

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1514 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Hamarosan lesz link, még tárgyalunk Suncsa-val, hogy hol is lenne mindenkinek a legjobb. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1519 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Ok.

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1732 Írta: Suncsa
Suncsa válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Nos, ott a cikk a "Németországban történt" c. fórumban, "Magyarok a német építőiparban" téma.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • smacsek
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2512 Írta: smacsek
smacsek válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok, ez a mai épülettakarító állás szerintem kamu, de ha valaki tud valamit, vagy ismeri a céget akkor írja már meg legyen olyan kedves. Nekem azt mondta a hölgy, hogy magyar céggel kötsz munkaszerződést a west end alaksorában és ott fizessem ki a lakás első havi díját ami 30000 ft és mikor közöltem, hogy én saját magam szeretnék bérelni azt mondta, hogy ilyet még nem is hallott. Egyébként sem értem egy magyar cégnek nincs irodája?? És még azt is kibökte, hogy ő egyébként a West end ben fodrász. Háát szerintem beszedik mindenkitől a 30 ezret és eltünnek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!