Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Több
13 éve 3 hónapja #2818 Írta: micki
micki válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Milyen kamu állás közvetítő cég az eujob és a globál work?
Ők is közvetítenek Németországba és Ausztriába minden féle munkára embereket. De persze előre kell fizetni!
Mit tudni róluk?!
Esetleg,hogy érdemes belevágni?:woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sharry
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #2819 Írta: sharry
sharry válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Jelen törvények szerint, a munkavállaló részére a közvetítés díjtalan. Amelyik közvetítő pénzt kér, az törvénysértést követ el. Ez csak a magyar közvetítőkre vonatkozik, a német munkaerőkölcsönző cégek 2000 euróig kérhetnek díjat, ez a szerződés aláírásakor fizetendő, az összeg függ a szerződés időtartamától.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eszmike
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #2820 Írta: Eszmike
Eszmike válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok. Nekem is hasonlo lenne a kérdésem mivel én is sokat gondolkodtam az eujob és globalwork közvetítőkön. Ennek ellenére jelentkeztem, csütörtökön egy munkára az euwork-nél tegnap felhivtak (regensburgi, mcdonalsi munkáról van szó). Mi a véleményetek? Kamu lehet? Vagy valós? Aki hallott róla írjon légyszíves. Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • bum
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #2830 Írta: bum
bum válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

A Cameleon Catering Cleaning Kft. ajánlata is átverés. Vigyázat több "területen dolgoznak"!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #2842 Írta:
válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

En a Tamas Budai temakorben keresnek olyan szemelyt akit nem fizetett ki ez a wiesbadeni ceg. Aki a huszadik szomszedtol halott valamit az engem nem igazan erdekel. Olyan szemely reagalasat is varnam aki fenti cegnel dolgozott es a ceg ki is fizette. Koszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sharry
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #2845 Írta: sharry
sharry válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok! A Nemet Mcdonaldsnál, általában az a jellemző, hogy lehet, hogy van közvetítő cég, de a mcdonalds szerződik veled élesben, és nem a magyar céggel. Rendes munkavállalási szerződés, bejelentve, biztosítással, járulékfizetéssel. A próbaidő minden esetben 6 hónap. Ha belevágsz, tudnod kell, hogy előre semmit ne fizess. A szállás kérdést tisztázd előre, mert addig amíg nincs munkahelyed, nem tudsz lakást bérelni, addig amíg nincs tartózkodási engedélyed, lakcímed, addig nem kapsz munkavállalási engedélyt. A lakásbérlésért szoktak kérni, minimum 2 havi kaukciót, ha ügynökségen keresztül találod a lakást, még proviziót is kérhetnek. Visszatérve a munkára, ha magyar cég közvetít, a közvetítésért NEM KÉRHET PÉNZT. Ha ilyen van, akkor valószínű, hogy lehúzás.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!