Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

  • smacsek
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #2520 Írta: smacsek
smacsek válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok, azért nem írtam nevet mert semmit nem mondott ez derült ki a telefonbeszélgetésből kb. amit leírtam. Én a telefonszámról gondoltam hátha ismeri valaki, bár ez is hülyeség. Amikor mondtam neki, hogy én egyedül akarok lakást bérelni mivel három lányom van azt mondta ki lehet venni az egész lakást is 4X30 e ft / hó és hogy volt már rá példa (szerencsétlen szerintem valakit egy az egyben megvágott 120 e ft ra) Bocsi hogy zagyván írok csak sietnem kell mert a pici kicsi lányom (1 éves) beteg. Egyébként én is május után tervezem az indulást és mostmár csak az eredeti tervhez tartom magam, én is a multikra gondoltam lidl, aldi, metro stb. mint eladó és hoznám a családot is magam után csak nekünk elég bonyolult mivel sokan vagyunk és még a nyelvet is erősítenem kell bőven.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • szatmari
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2523 Írta: szatmari
szatmari válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok! Én is jelentkeztem a takarítói munkára, nekem is gyanús. Én ha a közelben laknék megnézném azt a fodrászüzletet, ezért még nem kellene fizetni.
A cím: 13.ker Hun út 15. alagsor.
Azért írom le hátha valaki arra jár aki szintén jelentkezett.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2528 Írta: Manuela
Manuela válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok !Én is hívtam ezt a takarítói állást tegnap,és nagyon szomorú ez az egész mivel lerí hogy kamu,előre így ilyen formában nem fizetünk,ráadásul nem egy semleges helyen Bp.N!Másrészről meg olyan nehéz elhinni de még mindig vannak csalók akikben minden reményünk tudatlanul,mert szeretnénk munkát vállalni,szebb,jövőt reményt,akár németországban.De nem olyan áron hogy károsultak legyünk 30 ezer forinttal a még így is nehéz helyzetben.Lehet bízni mert biztos van tuti állás ami nem átverés csak körültekintően!.Én 6 éve járok ki,van minimális díja de legalább rendes keresetem biztos állásom van kint

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2531 Írta: Aimer
Aimer válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Szia Manuela!
Ne haragudj, hogy megkérdezem de mit dolgozol kint?
Mit értesz az alatt hogy "van minimális díja" ?
Köszi! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2534 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok !
Nem a 30.000 ft-al van a probléma, mert ha valaki aktívan keres munkát, és kiszámolja a költségeit ( internet, telefon, nyomtatás, fordítások, stb. ) a sokszorosa fog kijönni. A probléma, az maga a jelenség. Ha a keresőbe beírja az emberfia a munka átverések, vagy hasonló kifejezést, rengeteg oldalt hoz ki, ahol csak ezekről van szó, legtöbb esetben telefonszámmal, névvel együtt. Es a mi napig így van, tehát, magyarul, nem tanulunk még más hibáiból sem.
Kérdezem én: látatlanba, bármilyen terméket megveszel-e, úgy, hogy nem tudod, hogy néz ki, mire használható, csak kifizeted. Ugye, hogy nem.
Ha átolvasgatná az ember, csak ezen a honlapon a hozzászólásokat, már picit másképpen állna hozzá, több helyen le van írva:
informáld le a leendő munkáltatót, nem fizess előre, stb.
További szép napot: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kormi33

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2536 Írta: Manuela
Manuela válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Szia Aimer!
Én mezőgazdaságban dolgozom kint, idénymunkákra járok Németországba. Nem mondom hogy sokkal kevesebb a díja az utamnak de mivel hatodik éve járok joggal mondhatom hogy kemény igaz de biztos a melóm és rendesen kifizetnek. Ennek ez az ára, én tudomásul is vettem anno amikor az első utamra jelentkeztem de nem bántam meg. Lehet károsodok x összeggel de annyit is keresek kint, hogy abból félre bírok tenni itthon. Lehet rólam is gondolhatták hogy átverés amikor kellett volna pár ember (a díj miatt) +mert kemény fizikai munkát kell végezni ezért többen beijedtek. Tavaszra pedig szerintem kell majd ember hozzánk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!