Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Több
13 éve 8 hónapja #1070 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sziasztok!
Szerintem se szabad fizetni !De vannak ritkán kivételek csak le írtam a tapasztalatot !Üdv:Erika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • emiliaklehr
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1405 Írta: emiliaklehr
emiliaklehr válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

A hozzászólás előzménye
A nagy nemet nyelvdiploma anyanyelvi tudas szintet jelent. 25 eves nemetorszagi tartozkodasom alatt volt idöm megtanulni nemetül, de barki letesztelheti tudasomat. Nem tudom Magyaroszagon hany nemet nyelvtanarnak van anyanyelvi szintü tudasa.
Üdv. Emilia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • emiliaklehr
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1406 Írta: emiliaklehr
emiliaklehr válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Sajnalom, ha ez igy törtent, nem hiszem, hogy rosszakaratbol volt. Sajnos nem irta oda a nevet, hogy utana tudjak a dolognak nezni. Az elmult ket evben a munkapiac itt is elegge leallt, es alig sikerült barminek is munkat talalnom. Üdvözlettel: Emilia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1407 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Kedves Emília!

Ne mentegetőzzön,nincs semmi gond. Ezen a fórumon olyan kedves emberek vannak,akik ha nem tudnak valamit,kérdeznek,és a még kedvesebb emberek szívesen válaszolnak a legjobb tudásuk szerint.Ne rontsuk el,olyan jó....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1414 Írta: nofear
nofear válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Hello.Miert kell ilyen munkat elvallalni amiben kőzvetitő jatszik szerepet?Csak akkor kapod meg a penzedet,ha ö rendesen elvegzi amit elvallalt a közvetitöi dijert.nem akarok senkit megbantani,de a munka az munka.
1.ha valaki idekinnt akar dolgozni akkor zarkozzon fel nyelvtudasbol,nekem is eddig hatranyos volt a vallalkozasom ennelkül.
2.ismerd meg a celorszag vallalkozasi kötelezettsegeit radnezve,föleg hogy mit irsz ala...
3.sajnos 2010-et irunk,ezert ne bizz meg a sajat anyadban sem.EZ ÜZLET;NEM MÄS????!!!!

einen selbstendig firma... B)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1421 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Azért ez rossz hozzáállás. :(
Nekem is vannak kint ismerőseim, és javarészt nyelvtudás nélkül mentek ki közvetítőn keresztül.
Mindíg megkapták a pénzüket, csak rendesen kellett dolgozni. :)
Mindenki azt mondta eddig, akivel beszéltem, hogy a német vezetőknek az a lényeg hogy dogozz rendesen, és ne okoskodj.
Tehát végezd el 100%-ban azt a munkát ami rád van bízva, de azt csináld, és úgy ahogy mondják.
Volt olyan ember is kint velük, akit a német vállalkozó 2 hét múlva úgy zavart el, hogy nem kapott egy fillért sem, de annak is meg volt az oka.
Az ok az volt, hogy az eltelt 2 hét után ő akarta megmagyarázni a német dolgozóknak, hogy hogy is kéne azt a munkát csinálni, de amikor az egyik bátrabb német melós a kezébe adta azt avi hegesztőt hogy akkor mutassa meg hogy kell, akkor meg csak villogott, de hegeszteni nem tudott. :laugh:
Van ilyen is, de aki nem iszik, és normálisan dolgozik, azt megbecsülik kint is. ;)
Üdv.

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: anitaandras

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!