Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Több
12 éve 11 hónapja #4290 Írta: stewen
stewen válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Szia Tejfi!
Tudsz segiteni nekem?
Érdekelne ez a kutya-macska kaja csomagolás.
Mit tudsz ezzel kapcsolatban?
Hol kell jelentkezni,kiutazás,bérezés stb.
tudsz segiteni?
Köszi....

:)
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4305 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Szia!
Mi is ismerösöktöl hallotuk akik ott dolgoztak!
Tatabányán van a központjuk, most ment ki agy ismerősöm és neki 6eurót mondtak oránként de még nem volt fizu tehát még nemtudni mennyi, mert mindenki más 3,5 eu/oráról beszél!
12 óra heti 6 nap , 2-vagy 5 hetente is haza lehet jönni!
Javarészt nőket foglalkoztatnak! Nekem is azt mondták ha lesz üresedés akkor szolnak!!
Remélem segítettem!
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4312 Írta: leslie80
leslie80 válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Sziasztok!

Én Tatabánya közelében lakom több ismerősöm dolgozik a Macskakaja gyárban. Ahol többféle eledelt gyártanak és csomagolnak. Ha heti 6 napot kellene óránként 6 euróért dolgozni, akkor egy kánaán lenne. De nem így van. Iszonyat pénzeket keres a tulaj házaspár és a gyermekük havonta. A dolgozó viszont úgy 6-800 euró között. 14 nap munka, 7 nap éjjel, 7 nap nappal majd 7 nap szabad. €3,5/óra. Itthon 4 órás minimálbér. De ezt levonják a kintiből. A műszakvezetőnek adnak 5 eurót óránként. Azt hallottam, hogy az alföldről már 2,50-es órabérért is visznek ki embert. Többnyire nőket. Fiúkat csak kihalásos alapon.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, vrita
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4315 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Ez nem mas mint rabszolgatartas!! Az ilyen cegeket miert nem nyomjak fel a hatosagoknal? Kizartnak tartom, hogy ezt legalisan lehessen csinalni.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4332 Írta: vrita
vrita válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Sziasztok!

Elég érdekes ez az oldal,nagyon jók az infók.Ez a meló elég rosszul hangzik,de engem is érdekelne.Pontos elérhetőséget tud valaki írni? Mit kell mondani? Csomagolásra szeretnék jelentkezni?Olyan személy nincs itt aki már dolgozott ott?
Téma zárolva.
  • Hufngabi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4340 Írta: Hufngabi
Hufngabi válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

14 nap folyamatos 12 órás munka ami szó szerint értendő tehát péntek este 18 órától egy hét éjszaka köv. péntekig utána szombaton reggel 6-tól kezdődik a nappalos műszak. Nagyon durva folyamatos megalázás fertőzésveszély. Mindez 3.5 eurós órabérért. Ha lejár a nappalos hét este hatkor mindenki mint az őrül csomagol és indul haza. Nem is értettem hogy miért nem pihennek a 12 órás hazaút előtt. Én 5 hónapot voltam kinn az hogy kemény az enyhe kifejezés. Ja és ha beteg vagy akkor se jöhetsz ki a gyárból mert kirúgnak, ha elvágod a kezed jó esetben összevarrják és a varrott kezeddel dolgozhatsz tovább.... Ha valaki bevállalja kitartást.
Téma zárolva.