Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Több
12 éve 6 hónapja #7998 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Jelzem, hogy nem véletlenül van a topik lezárva.

Gergoo írta: Döbbenet. Igaz? Nem kívánunk ennek a cégnek reklámot csinálni, töröltem e-mail címüket és telefonszámukat az oldalról amit nyilván jóindulatból osztottak meg segítőkész felhasználóink itt a fórumon de azt hiszem nem kérdés, hogy nincs keresnivalója ezen az oldalon.
A cég neveket meghagytam, hogy a topikot későbbiekben olvasók el tudják kerülni a bajt. Aki pedig keresi a bajt, használja a google-t.
Mostantól minden hozzászólást törlök ami a cég elérhetőségével kapcsolatos, legyen az kérdés vagy megosztás.

Szergely hozzászólását kiengedtem mert beszámoló. Koripar és kiskajszi hozzászólását viszont csak azért publikáltam, hogy egyértelmű legyen:
Bármilyen közvetítés által jut ki valaki ide, ha van nyelvtudása, ha nincs, egy dolog elmondható: nem fog jól járni. Gyakorlatilag azt mondhatom, hogy elsőkézből és több száz, németül nem vagy alig beszélő munkavállaló 99,99% ha nem ért meg valamit akkor az első gondolata, megnyilvánulása: lehúzás. Szóval, így elindulni felesleges, arra mérget vehettek.
Ezzel az üggyel kapcsolatosan rengeteg fenyegetést is kaptunk. Higyjétek el, nem kevesen élnek meg, csak ebből az egy rabszolga telepből. Van aki megelégszik egy "minimális közvetítési díjjal" van aki "szobáztat" :laugh: kinek milyen vastag bőr van .....
Ami biztos, soha nem lesz ezen az oldalon egy telefonszám vagy bármilyen elérhetőség ami a bretteni kutyakaja csomagolós céghez vezet!
Nos, várom megint a fenyegető e-mail-eket. :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kisne, kiskajszi, tímtót
Téma zárolva.
Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #8747 Írta: anzsurka
anzsurka válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Üdv mindenkinek, érdeklődni szeretnénk,nem hallott-e valaki Frankfurt vagy környékén kutya macskaeledel gyártásával csomagolásával foglalkozó cégről.
Jelenleg itt dolgozom kint németben húsüzemben,csomagolóként és az egyik kollégámtól hallottam hogy állitólag van ez a cég ahol aránylag a körülmények megfelelőek és 5 eurós órabérben dolgoznak.
Ha valaki tudna segíteni ez ügyben megköszönném.
Szép napot mindenkinek
Téma zárolva.
Több
12 éve 4 hónapja - 12 éve 4 hónapja #10749 Írta: NeXt0415
NeXt0415 válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Németországba kutyatáp csomagolás, 950 € fizetés, 3 hét munka, 1 hét otthon. Ebből mi az igaz? Tud valaki valami információt evvel kapcsolatban? Átverés? Ha bárki tud valamit a témával kapcsolatban légyszíves írjon! Köszönöm szépen!
Téma zárolva.
Több
12 éve 4 hónapja #10752 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Sziasztok Anzsurka és Next,
szerintem olvassatok vissza ebben a topikban, sok kérdésre választ kaptok. Aztán döntsetek belátásotok szerint....
Téma zárolva.
  • zsuzsanna6911
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11905 Írta: zsuzsanna6911
zsuzsanna6911 válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Sziasztok! szeretném kérni a segitségeteket ki tud róluk valamit? Molnár Évát kell hivni a müller kft-nél ,állateledel csomagolás és parfüm van náluk. Korrekt a cég? Köszönöm elörre is.
Téma zárolva.
  • hook74
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #13046 Írta: hook74
hook74 válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

Sziasztok tud vki segiteni van ez a cég Art.Pack kft Tatabanyai cég kutyakaja csomagolassal foglalkozik tud valaki érdemes informacioval szolgalni a céggel kapcs megbizhato? érdemes belevagnom?
Téma zárolva.