Targoncás munka

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7908 Írta: gabici
Targoncás munka téma létrehozva gabici által

Sziasztok!
Még csak most regisztráltam, bár többször is jártam az oldalon. Az lenne a kérdésem, hogy kint milyen a targoncás munka? Itthon jelentkeztem egy cégnél ilyen munkára de nem igazán tudok semmit magáról a munkáról. Igaz, hogy van ismerős a cégnél és mesélt már dolgokat de szeretnék mástól is véleményt hallani. Most egy állami cégnél vagyok havi 100 ezerért de elég kilátástalan a jövő fizu szempontjából, ezért is döntöttünk a feleségemmel a külföldi munka mellett.
Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7923 Írta: Kujak
Kujak válaszolt a következő témában: Targoncás munka

Szia Gabici! Hogy milyen a meló nem tudom, de rengeteg hirdetés van, sok targoncást keresnek.
Olvasd el a Szakmunkás bizonyítvány, oklevél témát, csatlakozik ehhez a témához.
:cheer: :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsozsi, gabici

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7944 Írta: gabici
gabici válaszolt a következő témában: Targoncás munka

köszöntem szépen!
oké,el fogom olvasni.rendes,okj-s papírom van a targonca-tanfolyamról,még német és angol nyelvűt is lehet kérni debrecenből.igazából a kérdésem arra vonatkozott,hogy mik a tapasztalatok/tapasztalaitok az ilyen jellegű munkákkal kapcsolatban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8014 Írta: Kujak
Kujak válaszolt a következő témában: Targoncás munka

Hát kinti tapasztalatot nem tudok mondani, mert én is még csak most készülök kimenni.
De adok egy linket, ahol rengeteg bajorországi targoncás állás hírdetnek, hátha segít az elhelyezkedésben:

www.timeworkers.de
Üdv Kujak B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabici

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • peterb
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #11688 Írta: peterb
peterb válaszolt a következő témában: Targoncás munka

Érdekelne, hogy a kinti targoncás munkához milyen tapasztalatot várnak el? 7-8 éve szereztem a targoncás jogosítványomat, de nem sokat dolgoztam ebben a munkakörben.
Van valaki, akinek sikerült el targoncásként elhelyezkednie? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11689 Írta: IrányNémetország
IrányNémetország válaszolt a következő témában: Targoncás munka

Véletlenül bizonyosan tudom, hogy minél nagyobb gyakorlatod van annál könnyebben találsz munkát. Nyelvtuásodról nem írtál, mit tudhatunk arról?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!