skaciék esélyei

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #12882 Írta: skaci64
skaci64 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Eva10 írta: A Deutsch für Ärztinnen und Ärzte van meg igy nekem, ha kell, atküldhetem.

Nagyon szépen megköszönném,ha elküldenéd.Én tanultam németül,sok mindent megértek,valaha folyékonyan tudtam beszélni.Most,hogy ujra átnézem,sok minden megmaradt bennem.Alapszavak,igék,ragozások,stb..) A többiek is probálják tanulni...Köszönöm mindenkinek a hozzászolásait,nagyon kedvesek vagytok..) Remélem,nekem is sikerül segitenem nektek akármiben,szivesen viszonzom.) Puszijaim!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12950 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Szia skaci!
Nagyon sajnalom, de kicsit elkestel....tegnap napközben es kora delutan is raertem, es szabad volt a gepem. Most mar sajnos dolgozom rajta es kell a net. Sajnos eleg lassu a netem, igy ha hasznalom a netet, akkor nem tud menni a file-küldes. Illetve ha az megy, akkor ugy lelassul a net, hogy nem tudom hasznalni. Hetközben meg dolgozom, illetve itthon megint hasznalom a netet. Itt is ugy szoktam lenni, hogy feljövök, közben dolgozom, net-tv-zek, es neha idenezek.
Esetleg jövö hetvegen, de ezt meg nem tudom, kerdezz majd ra, hogy ne felejtsem el. Sajnos kep formatumban van a szöveg, ezert is nagy a file.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12956 Írta: cintamani
cintamani válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Szia skaci64, kis technikai problema adodott iras kozben, talan duplazom magam...
szoval par napja astarta kozetett egy linket, ahol ebookok, hangoskonyvek stb vannak (ami nagyon hasznos, sok erdekes dolog van, koszonom neki :-))
Ott keress ra a teged erdeklo dologra, en azt talaltam nyelvkonyvnek cd-vel, tankonyvvel, munkafuzettel: Deutsch im Krankenhaus neu.
Egy probat meger :-)
szia
A következő felhasználók mondtak köszönetet: skaci64

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12978 Írta: skaci64
skaci64 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Köszönöm szépen..) Én gyógymasszőr vagyok,és nekem azért más szavakat kell használnom,de nekik továbbadtam az tippjeiteket..)Puszim..)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14122 Írta: skaci64
skaci64 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Uj kérdésem lenne...Az önéletrajzokban brutto fizetési igényt kérnek..A nettokat már megtaláltam,de mennyit irjak be bruttonak,hogy ne legyen se sok,se kevés,és mégiscsak szakképzett fizetés legyen.Tudom,sok megegyezés kérdése..de a minimum brutto fizetés mennyi lehet?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #14132 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

skaci64 írta: Uj kérdésem lenne...Az önéletrajzokban brutto fizetési igényt kérnek..A nettokat már megtaláltam,de mennyit irjak be bruttonak,hogy ne legyen se sok,se kevés,és mégiscsak szakképzett fizetés legyen.Tudom,sok megegyezés kérdése..de a minimum brutto fizetés mennyi lehet?


Egy hozzávetőleges átlagos ÉVES BRUTTO fizetést itt megnézhetsz >>>> MASSZŐR FIZU Osszd el 12-vel. Na, annyi! Ahogy nézem (egy osztrák bér is van benne) úgy ~20 ezer átlagosan (az osztrák nélkül) ami durván 1660€ bruttó. Ahogy látod nem mindegy, hogy hol akarsz dolgozni, mert a bayoroknál drágább az élet mint keleten!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!