skaciék esélyei

Több
12 éve 2 hónapja #14133 Írta: skaci64
skaci64 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Nagyon szépen köszönöm,én is igy saccoltam,de biztos szerettem volna lenni.:) Puszim!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14134 Írta: csacsi76
csacsi76 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Szia!
Fogalmam sincs álláshirdetést szabad-e belinkelni de én találtam egy pécsit ahol nagyon jó dolgokat írnak, csak én sajnos nem vagyok végzett ápoló épp azt próbálom eldönteni átjelentkezzek-e.
http://www.aprohirdetesingyen.hu/kulfoldi-munka/69979/apolonot-apolot

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14140 Írta: skaci64
skaci64 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Szerintem,az csak a nyelvtanfolyamra gyüjti a jelentkezőket,és a cég egy álláskereső fejvadász ügynökség.Találhat neked munkát,de ugyis neked kell jelentkezned,és felvenned a kapcsolatot a korházakkal.Nem konkrét munka,csak lehetőség..Szerintem.
Nézd meg a neten,kik is ők.Rengeteg tippet kaphatsz,hol keress állást.Én már 2 honapja logok a neten../)
1. tudnod kell,mit akarsz.
2. tudnod kell,hol akarod.
3.Minden infot megkeresni a neten mindenről.
4.Ami nem tudsz,kérj segitséget..) Mint itt..)))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #14156 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

skaci64 írta: Szerintem,az csak a nyelvtanfolyamra gyüjti a jelentkezőket,és a cég egy álláskereső fejvadász ügynökség.Találhat neked munkát, de ugyis neked kell jelentkezned, és felvenned a kapcsolatot a korházakkal. Nem konkrét munka, csak lehetőség..Szerintem.

No és mit vársz el? Hogy a kiskezedbe adják a kalapácsot és személyesen megmutasság hogy hogyan végezd a minkát? a KÖZVETITÉSNEK PONTOSAN AZ A LÉNYEGE! Adnak cimeket, telefonszámokat, hogy jelentkezz.

A munkát azért magad akarod végezni, vagy azt is a közvetitő csinálja??

Ha otthon elmész egy munkaügyi hivatlba mert munkát keresel. Akkor ott sem megy el veled (kézenfogva) a hivatalnok a leendő munkahelyre, csak a cimet/telefont és az adatokat kapod és magadnak kell jelentkezni!! Sőt szállásról is magad gondokodsz, nem? Nehogy már mindent a szádbarágjanak!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14159 Írta: skaci64
skaci64 válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Talán,ha elolvastad volna az előzményt is..! Lécci,nézd meg,mire válaszoltam!:)))))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Peggy Olson
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja - 11 éve 9 hónapja #21828 Írta: Peggy Olson
Peggy Olson válaszolt a következő témában: skaciék esélyei

Kedves Éva! Órák óta a fórumot olvasgatom, hasznos infókat gyűjtök. Ezúton is köszönöm a sok - másoknak adott - választ, amikből én is tanulhattam.
Megkérhetlek, hogy nekem is küldd el?
Gyógytornász vagyok és intenzíven tanulom a német nyelvet, de az általános anyagokból hiányoznak a spec. kórházi kifejezések, stb.
Köszönöm, ha elküldöd.
További szép napot kívánok:
Peggy Olson

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!