Nova4 esélyei

Több
12 éve 2 hónapja #13204 Írta: Nova4
Nova4 válaszolt a következő témában: Nova4 esélyei

Szervusz Decotext!

Jogos, hogy pont a lényeg maradt le. Win"doof"-al foglalkoztam 2 évig (távelérés, távtelepítés, távmegoldás távminden :) ), azóta Unix környezetben tevékenykedem. Nézegettem munkákat a Bertrandt-nál, köszönöm szépen a tippet! Mindenképpen meg fogom próbálni!
Még annyit, ha megengedsz. Feleséged melyik városban tevékenykedik? Természetesen nem kötelező válaszolni, csak kíváncsiság.
Nameg lehet, hogy nem kéne, de mivel nincs tapasztalatom, így csak azért is megkérdezem. Náluk milyen átlag (tényleg nagyátlag) fizetések léteznek?

To be The BEST, you have to BEAT The BEST!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #13212 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Nova4 esélyei

Nova4 írta: Jogos, hogy pont a lényeg maradt le. Win"doof"-al foglalkoztam 2 évig (távelérés, távtelepítés, távmegoldás távminden :) ), azóta Unix környezetben tevékenykedem. Nézegettem munkákat a Bertrandt-nál, köszönöm szépen a tippet! Mindenképpen meg fogom próbálni!Még annyit, ha megengedsz. Feleséged melyik városban tevékenykedik? Természetesen nem kötelező válaszolni, csak kíváncsiság.
Nameg lehet, hogy nem kéne, de mivel nincs tapasztalatom, így csak azért is megkérdezem. Náluk milyen átlag (tényleg nagyátlag) fizetések léteznek?


Hali! Nos, több dolog is lényeges ebben!
Elöször is a honlapon ne keress mindenáron a szakmádban kiirásokat, mert elöbb a cég belsö szakikat próbál átcsoportositani! Ez azt jelenti, hogy lehet hogy nem is lesz feltéve. Mivel azonban tudjuk hogy kell állandóan ilyen szakember ezért irtam meg itt neked! Erröl Te elvileg nem is tudhatsz. Add csak be a pályázatot..... (Még 69 éves grafikusnak is szerzetem 2 évre munkát hasonló módzserrel, mert nagyon kellett nekik valaki de hamarjában nem volt....) Nem elirás: hatvankilenc! A nyugdijas pasi unatkozott otthon!

A munkahelye a nejemnek nem publikus. Elégedj meg annyival, hogy gépészmérnök és az VW konszernek dolgozik > Audi, VW, Seat, Skoda, Bugatti, stb. Ez a Bertrandt cég tehát mindenhol jelen van, ahol ezeket gyártják. Söt, Bécsben is!

Fizetések 400 eurótól 12 ezer (netto) euróig vannak, igy 6200 netó jön ki!! Egyébként az adócsoporttól függ! Láthatod, hogy a kérdés meglehetösen paródiába illö! Annyi lesz a fizetésed amennyiért eladod magad! A cégnek 13 ezer alkalmazottja van, világszerte! A feleségem nettója 3000€, de a 3-as adócsoporban a legkevesebb elvonása van ami lehet, és több évtizedes tapasztalata van, ezenkivül nem most kezdett a cégnél!


Ha viszont nincs ilyen irányú szakmai végzettséged (papirod) akkor felejtsd el!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nova4

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13246 Írta: Nova4
Nova4 válaszolt a következő témában: Nova4 esélyei

Szia!
Köszönöm szépen, mindenképpen megpróbálom őket!
Majd meglátjuk mire jutok. Most találtam 1-2 szimpatikus céget, nekem igencsak passzoló lehetőségekkel, de általában pont ezek nem szoktak összejönni :)

Fizetésekre kitérve, gondoltam, hogy "badarság" ilyenre rákérdezni. Csak az ember nekivág egy számára ismeretlen környezetnek, nem ismeri a mértékeket. Nem akarok úgy odamenni, hogy 1000 eur-t kérek, amit röhögve megkapok mert ők esetleg 3000-et adtak volna (természetesen csak fiktív számok - ex has)!

Na minden jót, addig is olvasgatom a kiutazás témájába vágó topicokat, lesz papír és egyéb munka is bőséggel.

To be The BEST, you have to BEAT The BEST!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13283 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: Nova4 esélyei

Nova 64!
Javaslom meg hogy a linkedin.com-ra tölts fel az önéletrajzodat, azt szokták nézni a fejvadászok (tapasztalatbol tudom, férjemet igy kerestek meg sokan), meg jobrapido.de-t is erdemes nezegetni.
Az allas hirdeteseknel szokott lenni irva egy tol-ig fizetesi hatar, ha azokat megnezed, nagyjabol "betudod" loni magad. Az árakrol, lakasberles, megeleheti koltsegek, stb itt a forumon talalsz egy csomo infot. (Nagyon segitokesz itt mindenki) Kalkulald ki mennyibol jonnetek ki egy honapban, ezek utan be tudod loni, mennyiert erdemes valtanod. Minden kepp hosszu tavban gondolkozz. Az elso kinti munkad-fizetesed nem biztos hogy az "álmaid álma" lesz, de nyilvan ha mar kint elsz, fejlodik a nemeted, bizonyitasz a cegnel, tudsz tovabb lepni cegen belul vagy esetleg masik ceghez. Az elso 2-3 ev az befektetes (foleg ha parod az elejen nem tud majd dolgozni), anyagilag lehet hogy "szukos" lesz de hosszu tavon ha szorgalmas es kitartok vagytok (gondolom azok vagytok mert otthon is boldogultatok) meg lesz a "gyumolcse".
Sok sikert, jo keresgelesd- majd ertesits minket mire jutottatok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #13290 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Nova4 esélyei

Nova4 írta: Fizetésekre kitérve, gondoltam, hogy "badarság" ilyenre rákérdezni. Csak az ember nekivág egy számára ismeretlen környezetnek, nem ismeri a mértékeket. Nem akarok úgy odamenni, hogy 1000 eur-t kérek, amit röhögve megkapok mert ők esetleg 3000-et adtak volna (természetesen csak fiktív számok - ex has)!.


Én egy másik cégnél dolgozom, nem ott ahol a nejem! Nálunk általában 2000 és 3500 között mozognak a bruttók. (Főnököket kihagyva!) Én garfikusként 3000-3200 között kapok bruttó, de már 11. éve vagyok a cégnél! A nettóm viszont a kicsit kevesebb mint a fele, mert az 5-ös adócsoportban vagyok! Igy kielégítő? Ha kellesz valahol és valóban kened vágod a dolgot, akkor kezdetben kérhetsz 2500-3000-et (brutto). Hogy mennyit adnak az megint más! Nem ritka, hogy egy kisebb pofátlanság célba talál, s azt mondják, hogy ha "ennyit mer kérni akkor biztosan tud is valamit".... mert, hogy tisztában vagy az értékeddel!
Ne feledd azonban egy ADMIN, az az "unproduktiv" kategóriába tartozik és hiába nem megy semmi nélkülük, meglehetősen negativ ízű a státuszuk. Nálunk nem egyszer 10-12 órát is dolgoznak vagy szombaton bemennek, hogy mire a kolegák ismét dolgozni jönnek menjen minden! A fizu az mindig ugyan annyi, mert itt nincs túlórapénz, nálunk "időszámla" van, s csúsztathatsz....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #16637 Írta: Nova4
Nova4 válaszolt a következő témában: Nova4 esélyei

Sziasztok!

Gondoltam adok egy kis status update-et, mivel ti is segítettetek az önbizalom szerzésében.
Hát, jelen pillanatban ott tartok, hogy összeszedtem mindent, papírokat, ajánlást előző Manageremtől stb és megpályáztam pár pozíciót. Most átkerül az egész a "várás" kategóriába, de remélem, hogy hamarosan jó hírekkel jöhetek újra vissza hozzátok ;)

Addig is üdvözletem! :cheer:
Zoltán

To be The BEST, you have to BEAT The BEST!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!