Nata lehetőségei

Több
12 éve 2 hónapja #14008 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Nata lehetőségei

Szio Gergoo

Ebben egyetértünk, szerintem sem, hacsak nem egy mini jobbot .de azt is a kőzelben,mert ha ugye utazni kell ,benzin, jegy akkor már ugye nem is éri meg.
De szerintem Magyarországon ,is csak a gyerkekkel van, mert igy biztos nem alkalmazzák ,ennyi gyerekkel.
Üdv.Terézia :blush:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14010 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Nata lehetőségei

A gyerekekkel vagyok itthon, szeretnék elmenni dolgozni, de nincs részmunkaidős állás, pedig megyeszékhelyen élünk. Még három gyerek volt 12 órában dolgoztam mint ruházati eladó, addig még be nem zárták az üzletet, erre felé így mennek a dolgok, sajna :(
Természetessen az lenne a legjobb, ha a gyerkőcökkel lehetne minden édesanya egész nap, de akinek a férje minimálbért kap az nem teheti meg ebben az országban, hogy otthon ücsörögjön.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14024 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Nata lehetőségei

Kedves Terézia !

Tudod a férfiak csak a fejükkel gondolkodnak és számolnak.

Biztos vagy benne?? Én eddig mást hallottam :woohoo: :woohoo:
Kedves Nati !
A nyelvtanuláshoz ment egy PÜ, hasznos, nekem bejött.
Ja, nem csak minimálbér mellett nem lehet itthon ülni, bár, mostanság munkát találni nehezebb, mint fehér hollót :angry:

Nem azért akarunk kimenni, hogy meggazdagodjunk, mert tudom, hogy ez lehetetlen, szeretnénk valami más életfelfogást átadni a gyerekeinknek mint ami most magyarországon van. Szeretnénk, ha mást is tapasztalnának.

Jogos. Csak majd az esetleges hazajövetelnél lesznek később problémák, lásd DCT.
De a gyerekek miatt minden megéri.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!