Roli feleségének esélyei

×

Szavazás: Roli feleségének esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, találna
8 53.3%
Nem, nem találna
7 46.7%
Szavazók száma: 15
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8208 Írta: roli
Roli feleségének esélyei téma létrehozva roli által

Sziasztok!
A kérdésem az lenne,hogy a feleségem könyvtár informatikus,és csak angol nyelvel találna e munkát Németországban.Köszi előre is.

R

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8241 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

roli írta: Sziasztok!A kérdésem az lenne,hogy a feleségem könyvtár informatikus,és csak angol nyelvel találna e munkát Németországban.Köszi előre is.R


Kedves R! A világon van több mint 107 állam ahol nagyon sokban a hivatalos nyelv angol de minimum elterjedt nyelv!! Még olyan államok is szóba jöhetnek amik valamikor britt kolóniák voltak: India. Australia, Canada, stb. Miért nem itt próbálkoztok? Legalább 80%-al megnőne az esélyetek! (Nem elírtam, +nyolcvan %)

Mégmondom őszintén, hogy még Norvégiában is nagyobb az esélye a kedves nejednek
mert ott a második hivatalos nyelv és szinte mindenki beszéli mert az iskolákban kezdettől fogva oktatják!!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8244 Írta: brie
brie válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

DECOTEXT írta:

roli írta: Sziasztok!A kérdésem az lenne,hogy a feleségem könyvtár informatikus,és csak angol nyelvel találna e munkát Németországban.Köszi előre is.R


Kedves R! A világon van több mint 107 állam ahol nagyon sokban a hivatalos nyelv angol de minimum elterjedt nyelv!! Még olyan államok is szóba jöhetnek amik valamikor britt kolóniák voltak: India. Australia, Canada, stb. Miért nem itt próbálkoztok? Legalább 80%-al megnőne az esélyetek! (Nem elírtam, +nyolcvan %)

Mégmondom őszintén, hogy még Norvégiában is nagyobb az esélye a kedves nejednek
mert ott a második hivatalos nyelv és szinte mindenki beszéli mert az iskolákban kezdettől fogva oktatják!!


Dániában is mindenki beszél angolul... a tv-ben csak angol nyelven mennek a filmek, semmi szinkron - persze felirat van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8486 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

roli írta: Sziasztok!
A kérdésem az lenne,hogy a feleségem könyvtár informatikus,és csak angol nyelvel találna e munkát Németországban.Köszi előre is.

R


Kedves Roli,
azonnal biztosan nem, de ha beiratkozik kint egy Volkshochschule-ba, ott viszonylag kedvező díjért ( amennyiben megigénylitek számára a kedvezményt, és azt még a kurzus előtt meg is kapja ) simán megtanulhat németül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: roli

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8502 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

Szia Roli!

Ha a kérdés az volt, hogy itt találna-e munkát a feleséged, nem tudom miért akar valaki máshová küldeni...
Én 2 embert ismerek, akik magyarok, és a munkahelyükön angol kell csak. A férjem meg német, de a jelenlegi helyén szintén szinte csak angolul kell beszélnie...
Úgyhogy nem reménytelen azért a dolog.
A szakmájában fogalmam sincs, hogy lenne-e esélye, de pl. nekem tegnap mondta egy indiai csoporttársam, akinek a kislánya angol nyelvű óvodába jár, hogy ott mindig keresnek segítőket, akik foglalkoznak a gyerekekkel. És nem kell végzettség hozzá, csak alkalmasnak kell lenni, meg persze beszélni kell angolul.

Üdv., Anita
A következő felhasználók mondtak köszönetet: roli

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8507 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

astarta írta: Szia Roli!Ha a kérdés az volt, hogy itt találna-e munkát a feleséged, nem tudom miért akar valaki máshová küldeni... Én 2 embert ismerek, akik magyarok, és a munkahelyükön angol kell csak. A férjem meg német, de a jelenlegi helyén szintén szinte csak angolul kell beszélnie...Úgyhogy nem reménytelen azért a dolog.
A szakmájában fogalmam sincs, hogy lenne-e esélye, de pl. nekem tegnap mondta egy indiai csoporttársam, akinek a kislánya angol nyelvű óvodába jár, hogy ott mindig keresnek segítőket, akik foglalkoznak a gyerekekkel. És nem kell végzettség hozzá, csak alkalmasnak kell lenni, meg persze beszélni kell angolul.Üdv., Anita

Ez így nem korrekt! Az ovodákban angol anyanyelvűeket keresnek és nem vesznek fel minden padagógia végzettség nélkül! Aki ezt mondta annak hamis információkat adtak! Egyébként a kárdés az az volt hogy a SZAKMÁJÁBAN csak angollal van e esélye! Még az sem biztos, hogy magyar ovónői papirokkal sikerülne elhelyezkednie, mert azt ne felejtsd el, hogy pontosan az ovodában kell a helyes kiejtésre ügyelni! Képzeld csak el, hogy egy magyar ovónő, magyar akcentussal magyarázza németül, az angol nylevet....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!