Roli feleségének esélyei

×

Szavazás: Roli feleségének esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, találna
8 53.3%
Nem, nem találna
7 46.7%
Szavazók száma: 15
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8525 Írta: brie
brie válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

astarta írta: Én 2 embert ismerek, akik magyarok, és a munkahelyükön angol kell csak. A férjem meg német, de a jelenlegi helyén szintén szinte csak angolul kell beszélnie...
Úgyhogy nem reménytelen azért a dolog.

Üdv., Anita


Szia Anita!

Már többen írták itt, hogy angol nyelvű munkahelyeket tudnak. Mondanál valami konkrétabbat, milyen cégnél lehet angollal keresgélni?
Köszi :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8543 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

Szia brie!
A férjem Telekomos, ott biztosan vannak aki csak angolul beszélnek. De ott csak szakirányú végzettséggel vannak meghirdetett állások, pénzügyi, gazdasági, informatikus stb.. diploma kell. Ha nem így lenne, már én is próbálkoztam volna náluk az angolommal, nekem még 8 év Telekomos előnyöm is van otthonról, ügyfélszolgálatról, csak épp megfelelő diplomám nincs hozzá, diplomás ápoló vagyok eredetiben. :) Ügyfélszolgálatra nem kellett szakirányú diploma.
A másik 2 emberből akit említettem, az egyik természettudománnyal, a másikuk kutatással foglalkozik, cég neveket nem tudok.
Tehát elsősorban szakmában, szakirányban lehet angollal keresgélni multiknál, de van azért egyszerűbb is, mint az óvodai munka, amit szintén említettem.

Decotext!
Elképzeltem. :) De nem kell németül magyaráznia ebben az óvodában senkinek az angol nyelvet, mert ide angolul beszélő gyerekek járnak. :) Itt a német teljesen ki van iktatva. És nem feltétel az anyanyelvi angol, csak a tudás, de te biztos voltál ebben az óvodában és jobban tudod...
A kérdésben meg mindegy, hogy benne volt-e, hogy a szakmájában találna-e munkát angollal vagy azon kívül. Aki dolgozni akar, és szakmáján kívül kap csak munkát, az azt is el fogja vállalni. :) Ráadásul arra is válaszoltam, hogy a szakmájában nem tudom az esélyeit.
Te meg rögtön elhajtottad őket máshova. Holott biztos megvolt az oka, hogy miért Németországot kérdezték, és miért nem pl. Írországot...

Üdv., Anita
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, brie

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8544 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

astarta írta: Holott biztos megvolt az oka, hogy miért Németországot kérdezték, és miért nem pl. Írországot...

Ez így van. Európában Hollandia, Anglia és Írország jöhet szóba angollal. Írország gyakorlatilag halott és az elkövetkező 10 évben nem lesz lényegi javulás, Anglia drága és az olimpiáig még csak-csak valahogy lehet valamit szerezni de utána megindul majd a külföldiek kiszorítása, ez 100%, Hollandiában pedig már középfokkal is csak kinlódni lehet, aki nem kapja össze magát hollandból annak hamarosan kicsengetnek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: brie

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #8551 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

Szia brie!
En nem ismerem az angliai es egyeb helyzetet, de hallottam, hogy nem szeretik a külföldieket - azert mennek oda az emberek dolgozni, mert jol fizetnek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8556 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

Szia brie!
Bocs, az elözö hozzaszolasom csak felebe irtam meg, es valahogy elküldödött...most folytatom.
En ugy tudom, itt Nemetorszagban nagyon nagy szükseg van jol kepzett szakemberekre sok területen. Es ha kerestek,bizonyara talaltok olyat is, aki elfogadja az angol tudast, es segit a nyelvtanulasban.
Nem tudom, mi lesz itt kesöbb, mennyire fogjak elfogadni a külföldieket. De addigra mar valoszinüleg a nyelvet is tudjatok, es elismert emberek tudtok lenni a területeteken, akkor meg nyugodtan lehet aludni, valoszinüleg mindig lesz munka.
Talan nagy cegeknel lehet erdeklödni elsökent. Es a helyi lapokon, ill weboldalakon is lehet talalni mindig, aki munkatarsat keres.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8586 Írta: brie
brie válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

Eva10 írta: Szia brie!
En nem ismerem az angliai es egyeb helyzetet, de hallottam, hogy nem szeretik a külföldieket - azert mennek oda az emberek dolgozni, mert jol fizetnek.


Szia Éva!

Jól hallottad, ezért szeretnék innen el, vissza Európába :sick:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!