Roli feleségének esélyei

×

Szavazás: Roli feleségének esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, találna
8 53.3%
Nem, nem találna
7 46.7%
Szavazók száma: 15
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8704 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

brie írta: ....es remelem, hogy pl. nem utaljak a bevandorlokat, mert nincs annyi beloluk...

Átlagban sokkal jobban mint nyugaton, ennek az az oka, hogy az a tévhit terjed, hogy a "külföldi elveszi" a német (értsd keletnémet) munkáját! A valóság azonban az, hogy csak olyan munkahelyek szabadok keleten, amit a német már nem akar megcsinálni annyiért.... A másik: hosszabb ideig a lengyelek valóban sok munkát végeztek német területen. Különösen pl. a spárga és eper szüret idején! Ilyen helyen sem nagyon láttál helyi (német) lakost mert nehéz és rosszúl fizetett munka!!

Summázva: mivel keleten rosszabbul megy a lakósságnak átlagban (különösen északon), így nem ritka, hogy ezért a külföldit hibáztatják.... (Távoli rokonságom van Ribnitz-Damgarten-ben. s tudom miről beszélek.) Ez hasonlit az otthoni állásponthoz. Másokat hibáztatni.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #8706 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

Sziasztok!

En itt Eisenachban ritkan tapasztalom, hogy nem szeretnenek azert, mert nem vagyok nemet. Söt, elmondjak, merre jartak Magyarorszagon, hova keszülnek eppen. Mondanak magyar szavakat, ha tudnak.
Nem mondom, hogy nincs gondom azert, hogy nem vagyok nemet, de nagyon keves es ritkan.Több a jo.
sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8741 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Roli feleségének esélyei

astarta írta: Lizy, összekavarsz már. :-)
Ez a mondatom már nem brie-nek szólt, volt közben egy másik megszólítás a hozzászólásomban, nem ő hajtotta el Rolit meg a feleségét máshová. :)


Looool, vettem:))) Tudom kinek szólt, és arra reagálva volt a hozzászólás:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!