Két háztartás adókedvezmény

Több
11 éve 2 hónapja #28148 Írta: rbert
rbert válaszolt a következő témában: Két háztartás adókedvezmény

Hello
Csak szerintem nem ket orszagkozti haztartasrol van szo!igen ha a masodik haztartas No-ban van akkor igen.Ebben igazat adok DCT-nek mi lenne ha a torokok is beszamolnak a Izmiri,Ankarai,Istambuli haztartast??
Csak kerdem.....""Hetente max. 1x oda-vissza kilométerpénz""ez mar havi 8000km ha jol szamolok :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28171 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Két háztartás adókedvezmény

Latom megint van 2 szakerto aki azt hiszi a jog ugy mukodik ahogy o elkepzeli :woohoo:

Szeptemberben kerdeztem meg a temaban a PWC-t. A valasz volt, hogy letezik bizonyos tipusu adojovairas a kettoshaztartas miatt MAGYARORSZAGI LAKOINGATLAN ESETEBEN IS (MIVEL EU-rol BESZELUNK). HA csalad Mo.-on van, a kerdezo pedig itt adokoteles akkor van lehetoseg jovairasokra ahogy trosztg leirta. Reszeleteket nem tudok, hogy mekkora osszeget es milyen idotartamon lehet, de valami van. Tehat a helyes valasz a kerdezonek, hogy forduljon adoszakertohoz, mert az o eseteben esely van visszaigenyelni vmit.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28178 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Két háztartás adókedvezmény

Üdv Mindenkinek,

javaslom elolvasni ezt a site-t:

de.wikipedia.org/wiki/Doppelte_Haushaltsf%C3%BChrung. Nem olvastam részletesen végig, de én nem találtam benne kizárólag Németország területére vonatkozó korlátozást, ugyanakkor a Deco által említett 2 évet megtaláltam !

Jó olvasást ! /Ha megtaláljátok a Németországra vonatkozó korlátozást valahol, akkor kérlek osszátok meg, ha nem, akkor pedig köszönöm a tapsot ... / :clap:

Szép estét !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28188 Írta: rbert
rbert válaszolt a következő témában: Két háztartás adókedvezmény

Tevedni emberi dolog!vagy nem??senki sem szuletik egy zseninek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28207 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Két háztartás adókedvezmény

Üdv Mindenkinek, hello rbert !

Húúú, remélem nem értettétek félre, én csípkelődő, vicceskedő hangnemben akartam írni, nem okostojás, mindentudó stílusban !!! :)

Elnézést, ha valaki kioktatásnak vette volna a bejegyzésemet ! B)

Szép estét !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28211 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Két háztartás adókedvezmény

rbert írta: Tevedni emberi dolog!vagy nem??senki sem szuletik egy zseninek.

A pikirtsegem nyilvan nem neked szolt foleg, te csak bealltal a sorba. Akinek szolt, az vhol elveszett a EU elotti korban, hatarozott velemenye ellenben van. Es olyat DCT-tol meg nem lathattal, hogy bocs hulyeseget irtam!
A lenyeg, hogy jog, ado, penzugy.. Ne velemenye legyen az embernek, hanem tudasa!
Ez nem az a tema, hogy most piros szinu vagy kek autot vegyek, mert nagyon felre lehet vinni vkit..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AiRLAC

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!