Hitel SCHUFA bejegyzéssel

Több
10 éve 1 hónapja #35049 Írta: tomi1974
Hitel SCHUFA bejegyzéssel téma létrehozva tomi1974 által

Sziasztok!

Kérdésem az lenne ,hogy nem tud valaki olyan bankot aki schufával is ad hitelt??

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja - 10 éve 1 hónapja #35050 Írta: Medini
Medini válaszolt a következő témában: Hitel SCHUFA bejegyzéssel

Én igényeltem egy Gold kártyát, ingyen lehet igényelni és az első kezdő összeg amit fel tudsz venni 500euro, ha látják, hogy aktív vagy és vissza is fizeted 7héten belül a fel vett 500 eurot akkor emelik a hitel keretedet. Minden hónapban korrekt elszámolást kapsz a megadott email címedre. Ha nem tudod visszafizetni 7 héten belül, akkor megadnak neked egy kedvező részlet fizetési lehetőséget amire nem számolnak sok kamatot. Teljesíthető. Nagyon korrekt az egész eljárás.
A kártyát ha megigényled 2 héten belül küldik postán a címedre.
Én ezt használom már 1 éve és nagyon meg vagyok elégedve. Mindig visszafizettem 7 héten belül a fel vett összeget és most már 2500euro hitel keretre emelték fel nekem.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Nekem nincsen schufam, de ezt mindenki megkapja. De arra figyelj, hogy fizesd vissza a pénzt ha felveszed, mert eléggé büntetik ha nem fizetsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tomi1974

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35059 Írta: vivbal
vivbal válaszolt a következő témában: Hitel SCHUFA bejegyzéssel

Szia! Én már tapasztaltam Schufaval kapcsolatos problémákat. Ugy tudom hogy negativ adósként semmiféle hitelt nem kaphat az ember, söt előfizetéses telefont se és sok helyen albérlet sem kapható ezen tény mellett. Kérdés: a negativ adósoknak 2 fajtája van: 1, mikor tényleges tartozás miatt adós listára kerül egy személy, 2. mikor a személy késöbb kifizette a tartozást(amivel listára került mert nem időben fizetett) de még 3-4 évig negativ adósként tuntetik fel. Ez tuóbbi esetben van lehetőség megpróbálni.pl a Maxda-nál (Maxda.de) 5000 euróig. Emellett van egy rakás hirdetmény a neten hitel schufa-val, stb... de nagyon óvatosnak kell lenni mert van amelyiknél előre kell fizetni akár több 100 eurót is és ezért cserébe nem biztos hogy adnak kölcsönt,csak mint ügyviteli dij felszámolják.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 1 hónapja - 10 éve 1 hónapja #35062 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hitel SCHUFA bejegyzéssel

vivbal írta: Szia! Én már tapasztaltam Schufaval kapcsolatos problémákat. Ugy tudom hogy negativ adósként semmiféle hitelt nem kaphat az ember, söt előfizetéses telefont se és sok helyen albérlet sem kapható ezen tény mellett. Kérdés: a negativ adósoknak 2 fajtája van: 1, mikor tényleges tartozás miatt adós listára kerül egy személy, 2. mikor a személy késöbb kifizette a tartozást(amivel listára került mert nem időben fizetett) de még 3-4 évig negativ adósként tuntetik fel. Ez tuóbbi esetben van lehetőség megpróbálni.pl a Maxda-nál (Maxda.de) 5000 euróig. Emellett van egy rakás hirdetmény a neten hitel schufa-val, stb... de nagyon óvatosnak kell lenni mert van amelyiknél előre kell fizetni akár több 100 eurót is és ezért cserébe nem biztos hogy adnak kölcsönt,csak mint ügyviteli dij felszámolják.


1989-óta vagyunk itt kint, de még egyszer nem fordúlt elő velünk, hogy ha tartozásunk volt, ne a szerződés szerint fizettük volna vissza. Ezért nálam rögtön felmerül a kérdés, hogy miért kell trükközni és miért éri meg "nem, vagy később fizetni"?? Azt meg nekem senki ne mondja, hogy a hitel felvételekor nem kalkulált minden lehetőséggel!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35063 Írta: vivbal
vivbal válaszolt a következő témában: Hitel SCHUFA bejegyzéssel

Egyetértek,amit vállalunk teljesiteni kell! De a kérdés nem ez volt. Meg tudom érteni ha valakinek vannak szükséghelyzetei az életben.. Én ugy kerültem ezzel a szervezettel kapcsolatba, hogy egy közeli hozzátartozóm rajta kivülálló okok miatt (adatait felhasználták) negativ adós listára került és hiába próbáltuk bizonyitani igazát utólag már alig-alig tehettünk valamit. Számtalanszor probáltuk, de nem sikerült levenni a nevéről.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 1 hónapja #35065 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Hitel SCHUFA bejegyzéssel

De a kérdés nem ez volt. Meg tudom érteni ha valakinek vannak szükséghelyzetei az életben.. Én ugy kerültem ezzel a szervezettel

Igazat adok a Decotext-nek!
Ha szükseghelyzetben vagy, egyel szaraz kenyeret es igyal vizet, de ne probald
a bankokat hülyenek nezni, de erre is mar emlietest tettünk szamtalanszor!
Barki az legyen Magyar vagy Nemet allampolgar az adossaga miatt felkerül
az adosok listajara, eljarast indit a Gläubiger ellene a birosagon es, ha nem talalnanak,
mert elköltöztel, hogy menekülj a fizetesi kötelezettseged elöl, elöbb utobb a sittre
raknak! Nem kell csak egy veletlen közuti ellenörzes ahol betekint a Polizei a PC-be
es latja, hogy eljaras van ellened XX Ezer Euro miatt, le is tartoztathat es mig nem fizetted
ki saradat a Staatsanwalt utasitasara le is ültethetnek az adossagod erejeig.
Vagy mar nem ervenyes az a nagy Magyar mondas, hogy "addig nyujtozkodj,
mig takarod er?"

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!