IPTV tapasztalatok

Több
11 éve 1 hete #30412 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

DECOTEXT írta:

Gergoo írta: Amúgy még magyar műholdas csomagot sem használhatna senki külföldön, benne van az összes műholdas cég szerződésében!

Természetesen ezt én is tudom. Az UPC annak idején pontosan ezért szerelte fel nekem sk. Náluk is benne volt a szerzödésben, hogy külföldre nem vihetö! Ennek ellenére majd én eldöntöm, hogy a kütyüt hol használom!
Nem illegáls volt > fizettem érte. Technikailag tök mindegy, hogy hol van a "lavór" kiteve, ha latja a müholdat.
Nem feltört, s manipulált kártya volt, igy semmivel nem kárositottam öket, ezért nem is értettem, hogy miért ez a kritérium! Sopronban legális, 20 km-re arrébb Eisenstadtban meg már nem? Különben nálam egy dupla LNB-vel ment, igy látta az Astrát és az Eutelsatot is. Akkor vagy 1200 TV adóm volt, de irtam az elöbb, nagyon megcsömörlöttünk a folyamatosan csökkenö nivó miatt! Mára leszereletem s a dekodert visszadtam. Elég ha a Dunától vagyok beteg......

Nem a UPC-t erdekli, hogy te hol hasznalod, hanem a magyar es a kulfoldi hirkozlesi hatosagokat. Ezek a szolgaltatasok altalaban helyhez licenszaltak es a szolgaltato nem adhatja kulfoldre a szolgaltatast. Minimal a lebukas veszelye, a kutya nem ellenorzi, de attol meg jogilag igy van..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!