IPTV tapasztalatok

Több
11 éve 1 hete #30371 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

DCT amit linkeltél azok stream-ek! Az ingyeneseket betehetném én is az oldalra az összeset de minek?
Azt a négyet sem nézik igazán ami fent van. "Okosított" cuccot meg tegyen fel az oldalára az aki szeret veszélyesen élni! :laugh:
Németországban egy magyar szolgáltatónak sincs IPTV szolgáltatása, a németek meg nem nyomnak még interneten (sem) Ratyiklubbot például! Amúgy még magyar műholdas csomagot sem használhatna senki külföldön, benne van az összes műholdas cég szerződésében!
Az egyetlen legális megoldás a stream-ek nézegetése (Ratyiklub, TV2 stream nincs!)
Vannak még sunyi (illegális) megoldások, természetesen nem csinálok még reklámot sem nekik nem, hogy még ajánljam is bármelyiket!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #30372 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

Gergoo írta: DCT amit linkeltél azok stream-ek! Az ingyeneseket betehetném én is az oldalra az összeset de minek?
Azt a négyet sem nézik igazán ami fent van. "Okosított" cuccot meg tegyen fel az oldalára az aki szeret veszélyesen élni! :laugh:
Németországban egy magyar szolgáltatónak sincs IPTV szolgáltatása, a németek meg nem nyomnak még interneten (sem) Ratyiklubbot például! Amúgy még magyar műholdas csomagot sem használhatna senki külföldön, benne van az összes műholdas cég szerződésében!
Az egyetlen legális megoldás a stream-ek nézegetése (Ratyiklub, TV2 stream nincs!)
Vannak még sunyi (illegális) megoldások, természetesen nem csinálok még reklámot sem nekik nem, hogy még ajánljam is bármelyiket!

Na pont ezt akartam leirni:) A magyar iptv/muhold szolgaltatok szolgaltatasai nem vehetoek igenybe kulfoldon. Teruletileg "licenszalt". A muholdat nem nagyon szurjak ki, de ha vmi kedves joakaro felnyom a nemet "hirkozlesi felugyeletnel", nem tudom mi a nevu, akkor ok vagjak meg az embert.
IP TV-nel viszont mar latszik a kulfoldi IP es van 2 iranyu kommunikacio a set-top-box es a szolgaltato kozott, ahhoz vmi crack kell, hogy mukodjon. Na ha ott lebuksz, akkor fizetsz..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #30373 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

@DCT: nekem az a tapasztalatom, hohgy az osszes szolgaltato akivel itt kapcsolatba kerultem egy aknamezo. Ezek a "nemet szolgaltatasok" MO.-on elvereznenek. Ami itt megszokott "rugalmassag" (ez a szo ugy alapbol nincs a szotarban), gyorsasag es szolgaltatasminoseg messze van a magyartol.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #30375 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

Ratyiklub itt megy: http://
Nálatok meg az M1, M2, ennyi szerintem bőven elég is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #30377 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

Töröltem a linket Emilio mert az sem legális cucc ám! Ráadásul több volt az anyázás, hogy nem tudják nézni a kihagyhatatlan szemétdomb Barátok közt c. rettenetet :chuckle: mint, hogy köszi, szuperül müxik.
Jelzem mert már vagy hárman be spameltek ebbe a témába néhány óra alatt, hogy retek, illegális nézegetős, 3 reklám alatt megbúvó "Ratyiklub online" (max. 10 user at same time) :laugh: "weboldalakat" ne is linkeljen be senki, úgy sem fog megjelenni!
Kösziiiiiiiiiiiiiii ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hete #30379 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IPTV tapasztalatok

Gergoo írta: Amúgy még magyar műholdas csomagot sem használhatna senki külföldön, benne van az összes műholdas cég szerződésében!

Természetesen ezt én is tudom. Az UPC annak idején pontosan ezért szerelte fel nekem sk. Náluk is benne volt a szerzödésben, hogy külföldre nem vihetö! Ennek ellenére majd én eldöntöm, hogy a kütyüt hol használom!
Nem illegáls volt > fizettem érte. Technikailag tök mindegy, hogy hol van a "lavór" kiteve, ha latja a müholdat.
Nem feltört, s manipulált kártya volt, igy semmivel nem kárositottam öket, ezért nem is értettem, hogy miért ez a kritérium! Sopronban legális, 20 km-re arrébb Eisenstadtban meg már nem? Különben nálam egy dupla LNB-vel ment, igy látta az Astrát és az Eutelsatot is. Akkor vagy 1200 TV adóm volt, de irtam az elöbb, nagyon megcsömörlöttünk a folyamatosan csökkenö nivó miatt! Mára leszereletem s a dekodert visszadtam. Elég ha a Dunától vagyok beteg......

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!