Online tv nézés

Több
12 éve 6 hónapja #8149 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Online tv nézés

Szerintem a VCL player-t kell kiiktatnod de mivel Google Chrome -ra optimalizálok lehet ezzel sem ártana kipróbálni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8152 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Online tv nézés

Gergoo írta: Szerintem a VCL player-t kell kiiktatnod de mivel Google Chrome -ra optimalizálok lehet ezzel sem ártana kipróbálni. ;)

OK! Kösz!
Ki fogom próbálni! (Innen a melóból nem megy.) Azért végleg nem lehet,
mert sok más formátumot tud amit a "Mediaplayer" nem tud.

Hát a Chrome-al gondom van. Olyan agressziv mint a Norton Utilitis.....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8154 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Online tv nézés

DECOTEXT írta: Hát a Chrome-al gondom van. Olyan agressziv mint a Norton Utilitis.....

Ez érdekelne bővebben. Miben nyilvánul meg az agressziója? :)
Nagyon kiváncsi vagyok mert a Firefox is nagyon jó (volt) de amióta Chrome-ot használok lényegében használaton kívüli program. :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #8159 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Online tv nézés

Szia Gergö,
Nekek sem tetszik a Chrome. Mar nem emlekszem, miert nem tetszett, de amikor leszedtem a gepröl, olyan eröszakosan akarta ,megtudni, vajon miert akarom leszedni, hogy a vegen egeszen dühös lettem.
Egyszerüen nem lehetett nem beirni semmit. Mas hasonlonal, ha megkerdezi, esetleg figyelmen kivül hagyhatod a kerdest, a chrome-nal nem lehetett. De voltak mas agressziv dolgai is, ezekre mar nem emlekszem, de az altalanos velemenyem nekem is egyezik Decotext-evel.
suia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8162 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Online tv nézés

Gergoo írta:

DECOTEXT írta: Hát a Chrome-al gondom van. Olyan agressziv mint a Norton Utilitis.....

Ez érdekelne bővebben. Miben nyilvánul meg az agressziója? :)
Nagyon kiváncsi vagyok mert a Firefox is nagyon jó (volt) de amióta Chrome-ot használok lényegében használaton kívüli program. :laugh:


No, akkor sorban. Először is kidobtam a VCL legújabb lejátszóját (ahogy ajánlottad) hátha valóban kereszbe rak..., s csak a Media Player 11-es maradt. Eliditottam a lejátszást itt a lapon itt, de egy "Plug in"-int hiányolt a FireFoxhoz. (Kikerestem, letöltöttem, install > wmpfirefoxplugin) Semmi. Továbbra sem játszik le semmit. Mondom megnézem mire van beállitva a MP. (Nálam mindenre ez van. zene, videok. akármik) Nem játsza le, csak marad a felhivás a hiányzó "plugin"-re, egy szürke alapon. (Most visszeteszem a VCL-t mert az lényegesen jobb tejlesítményű a formátumok esetében. Eddig is párhuzamosn volt fent mind a kettő.)

Chrome:
A nejem Laptop-ján ez volt. Ezzel vettük. Hát ne tudd meg, hogy mennyi helyre befészkelte magát. Napokig kerestem a bejegyzéseit. A "registry" is tele volt. Lehet hogy rémeket látok, de az ilyen nekem nem tetszik, pláne ha a GOOGLE cég terjeszti! Állítólag nem fukarkodik az adatok gyüjtésével/küldésével sem......Igaz a Microsoft sem kutya az I.Explorerrel. Szóval engem az zavart, ahogy elterjeszkedett a rendszerben az install után, pedig CSAK az internet oldalak megjelenítése a dolga. Valamikor volt egy N.Utiluitis-em. Na, az jelentkezett még igy be midenhova!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8163 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Online tv nézés

DECOTEXT írta: A nejem Laptop-ján ez volt. Ezzel vettük. Hát ne tudd meg, hogy mennyi helyre befészkelte magát. Napokig kerestem a bejegyzéseit. A "registry" is tele volt. Lehet hogy rémeket látok, de az ilyen nekem nem tetszik, pláne ha a GOOGLE cég terjeszti! Állítólag nem fukarkodik az adatok gyüjtésével/küldésével sem......Igaz a Microsoft sem kutya az I.Explorerrel. Szóval engem az zavart, ahogy elterjeszkedett a rendszerben az install után, pedig CSAK az internet oldalak megjelenítése a dolga. Valamikor volt egy N.Utiluitis-em. Na, az jelentkezett még igy be midenhova!

Ez engem nem aggaszt. Bárrmelyik böngeszőt használod a google szerintem 2 mp alatt kidob egy listát az utolsó 10 évedről. :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!