Elektromos fűtés - Nachtspeicherheizung

Több
11 éve 5 hónapja #24990 Írta: zitafi
zitafi válaszolt a következő témában: Elektromos fűtés - Nachtspeicherheizung

Visszaolvasva előző hozzászólásomat: látszik, hogy mennyire tanácstalan vagyok :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #40254 Írta: esznod
esznod válaszolt a következő témában: Elektromos fűtés - Nachtspeicherheizung

Ez nem igaz. Éjszaka csak tőllti a rendszert a be állitott hőfokon vagyis éjszaka alacsonyabb a hő fok be állitás.
Nappal mikor dolgozol akkor is tartja azt a hőfokot amit te be állitasz he nem akkor autómatán dolgozik.
Napközben mikor otthon vagy ha fázol hideg van a lakásban el inditotd a rendszert hiszen termosztátokkal müködik és olyan meleget csinálsz ami neked kényelmes.
Én egy picike hideget akkor érzek mikor téli időszakban kint egy picikét enyhébb a idő és a rendszer autómatán dolgozik bent, ilyenkor rá kell kapcsolni egy kicsitt.
Egyébként kényelmes és egy picitt drága is de türhető. 100 negyzet a lakás emelete 50 negyzet a földszint éves elszámolást 3640 eurot fizettem a lakbér 420 euro ki lehet számolni fel osztva12 hónapra plusz a bérlet nem is drága. na de mindenki tudja mit akar magának.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #40255 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Elektromos fűtés - Nachtspeicherheizung

Az online shopok teli vannak jó áron kapható, akár interneten keresztül, alkalmazásból vezérelhető termosztátokkal. Nézzetek körül pl. az amazonon:
amzn.to/2D5W8FB
;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!