Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #34424 Írta: gejza
Albérlet - ÁTVERÉS?!? téma létrehozva gejza által

Sunibrutal: Gergő nem rég tett fel egy hirdetést!!! 1 szobás lakás 260 Euro-ért! Csapjatok le rá!


Csapjatok bizony bátran, de ha szimatom nem csal akkora kamu, mint ide Lacháza :baby: . Nem tudom hogy ment át a szürön, de hogy nem nézte meg senki rendesen, az tuti:
1. Mü-Schwabing kontra 6,5 €/m² (40 m² =260 €) ??? Ott van alatta a Mietspiegel, az árak arrafelé 13,40-röl indulnak és ugye a kis lakások még fajlagosan drágábbak is!!
2. A képek tuti fake-ek: klíma van, csili-vili "luxus", alaphangon 8000.-€-skonyhabútor, ugyanakkor az adatoknál az áll, hogy nincs konyhabútor.
Ha a képeket és a helyszínt nézem kevésbé lepne meg, ha 1260 €-t olvasnék..... :)
Ráadásul null komma nix infó, leírás, adatok szükszavúan, kontaktként csak egy név (csupa kisbetüvel).
Még valami a képeken: van alaphangon két szoba (nappali+háló) és étkezö is félig-meddig leválasztva. Ezt itt a hirdetök 90%-a háromszobásként (pontosabban "3-Raum Wohnung") hirdeti, ez meg egyszobásként szerénykedik. Na ne már...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Athena1985
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34427 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Töredelmesen bevallom, hogy részleteket nem olvastam, csak megláttam a hirdetést és megörültem neki!:)
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34428 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Amellett, hogy egyetértek gejzaval megjegyzem, hogy az immobilienscout24-ről néhány óra alatt de maximum másnapra eltüntetik a szemetet ez pedig jelenleg is elérhető!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34435 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Jaja, úgy látszik náluk is van valami "elfogadott" hibatartomány. Meg szimplán az is lehet, hogy annyira nem hitte el senki, hogy még arra sem vették a fáradtságot, hogy jelezzék az ImmoScout24 felé...
Ha valaki unatkozik, próbálja meg az emailt valami eldobhatós címmel, kíváncsi is lennék az eredményre...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Athena1985
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34448 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Abzocke, ha írsz, visszaír, hogy a kulcs itt meg ott van, de azért fizessél már valami előleget, akkor küldi a kulcsot, mert Ő éppen Brazíliában van, vagy ilyesmi. =D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34449 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Jólvanna!:) Elnézést Sunibrutal-tól is a félrevezetésért! Még jó, hogy vagytok ti, akik cenzúráznak! (ezt most komolyan is írtam). Najó, ebből már nem jövök ki jól! (irul-pirul smile)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza
Téma zárolva.