Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Több
10 éve 5 hónapja #34472 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

A "kamu kontakt" opció több éve van náluk mert gondolhatod mekkora élmény volt még hónapokkal is a meghirdetett ingatlan kiadása után e-mailt kapni (esetleg spam-et!) vagy akár telefonhívást!
A törlés pedig az esetek 99%-ban azt jelzi, hogy a befizetett megjelenés/kattintás elfogyott.


Gergoo, nem ugyanarról beszélünk. Kamu kontaktnak azt tekintem, ahol csak egy név, söt csak keresztnév van megadva (lehetöleg az is kisbetüs..) és semmi más. Ha megnézed a hirdetö impresszumát, ott tuti hotmail-es vagy hasonló email-címet találsz. Törlés: azt ne mondd már, hogy életszerü, ha két gyanúsan kamu hirdetés Laufzeit-je ua. a napon, egy óra eltéréssel jár le....
Továbbra is fenntartom: 6-7 €/m² között, M-Bogenhausenben, M-Schwabing-ban stb. kis lakást, akár csili-vili berendezéssel, províziómentesen (söt kaucióról sem mesél egyik-másik...) ebben az életben nem kapsz !! Maradjunk ennyiben....! ;)

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #34473 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Logikusnak tűnik amit írsz de ezek valami milliárdos spammerek lehetnek akkor mert nem 1-2 juró felrakni ide a cuccot.
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34474 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Igen, én spammer-re gondoltam elöször, de azóta Zigeuner megvilágosított. Ez inkább a "küldd már el a Western Unionnal az elsö (x havi) bérleti díjat és cserébe megmondom, hogy melyik cserép alatt van a kulcs, mert én éppen egy Togó-Brazília-Észak-Korea turnén vagyok" címü játék. Ott már megéri néhány sztotyinkát invesztálni.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #34475 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Tudod, most jött megint egy féltucat "átverés" akkor, nézd már át mert nekem ugyan egyikkel sincs bajom de akkor most megszűrjük. ;)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #34477 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Egyszerü ez: vársz egy kicsit, máris levettek az ötböl négyet. A maradék (utolsó elötti) rendben is van: ár ( 20 €/m²) életszerü, van leírás, nincsenek túlcsicsázva a képek, van egy rendes név, stb.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34479 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Az egészhez az is hozzátartozik, hogy vannak azért valóban olcsó ajánlatok is, na nem München Schwabingban, tehát ami gyorsan eltűnik az nem feltétlen kamu, csak secperc rácsaptak. Amúgy az immobilienscout24-en találtam annakidején én is magamnak egy szobát saját fürdőszobával és közös konyhahasználattal. Aztán úgy alakult, hogy ugyanott a födszinti lakást ki tudtam venni. 800 m a melóhely. Az asszony is most talált a szomszéd cégnél melót, úgyhogy dombon a tanya. Munkába járás költségei kipipálva =D Ja és óccsóért =D
Téma zárolva.