Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Több
10 éve 5 hónapja #34451 Írta: sunibrutal
sunibrutal válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Hát azért köszönöm a segítő szándékot! ez a lakás 250 -ért nekem is már akkor gyanús volt mikor megnéztem - túl szép h igaz legyen. na de ez van, keresünk tovább, csak minél tovább keresünk annál reménytelenebbnek tűnik az egész ... :unsure:
de azért még ha van ötlet, tanács, javaslat , vélemény vagy bármi ami segíthet - megköszönném!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Athena1985
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34452 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Abzocke, ha írsz, visszaír, hogy a kulcs itt meg ott van, de azért fizessél már valami előleget, akkor küldi a kulcsot, mert Ő éppen Brazíliában van, vagy ilyesmi. =D


Juj, erre a klasszikus trükkre nem is gondoltam.... Max. annyit feltételeztem, hogy élö mail-címeket gyüjt .
Hiába, az ember már nem is gondol rá, hogy van még vki, aki az ilyen szakállas trükköknek bedöl... :hyper:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34463 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Szia Gergoo,
ezeket az ImmoScout-os csodákat Te teszed fel ?? Merthogy az azóta megjelent kettö is nem kicsit kamu... Most magunkat szédítjük ???

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34464 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Mi a gond megint? :laugh: Túl olcsó? :chuckle: Törölték? :thinking:
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34469 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

Ugyanaz a "Masche" volt: feltünöen olcsó, szüzlányt is adtak hozzá, kamu kontakt, stb. De már mindkettö törölve is van... :bye:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Téma zárolva.
Több
10 éve 5 hónapja #34470 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet - ÁTVERÉS?!?

A "kamu kontakt" opció több éve van náluk mert gondolhatod mekkora élmény volt még hónapokkal is a meghirdetett ingatlan kiadása után e-mailt kapni (esetleg spam-et!) vagy akár telefonhívást!
A törlés pedig az esetek 99%-ban azt jelzi, hogy a befizetett megjelenés/kattintás elfogyott.
Téma zárolva.