Rasszizmus Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja - 11 éve 4 hónapja #27196 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Rasszizmus Németországban

Én ebben a meglehetősen "szelektiv" vitában nem veszek részt, mert eléggé rossz a számíze ettől....! Mindenkinek ugyan olyan joga van elvándorolni mint ahogy nekünk is az volt! Mennyivel rosszabb az arab, vagy az afrikai bevándorló mint mi voltunk?*** Hidd el, hogy az EU, de a német is külön változtatni fog a menekült törvényeken! Már most is érezhető! Nekem semmilyen nyelvvizsgát nem kellett tennem (mi tudtunk ugyan németül, de se tanfolyam se papir erről) annak idején, s még átiskolázást is kaptam. Ma a vöm, aki canadai, ott kinlódik Münchenben az integrációs tanfolyamon, mert a hülye német a nyelvtant nyomja, ahelyett, hogy a verbális németet erőlternék! (jól beszél már németül) Már most nehéz tehát annak, aki MOST jön ide! S ez még szigorodni fog! (Szerencsére!)

Az asyl az más tészta. Mindig lesznek haborús gócok és a német törvények szerint aki életveszélyben van hazájában azt be kell (ideiglenesen) fogadni. Ilyen volt annak idején Kosovo is. Csak tölünk 3 kolegának kellett visszamennie miután kitört a béke!

*** Viszont aki bünözővé válik, mint "asylant", azt azonnal vissza kéne toloncolni (24 órán belül) akár államköltségen is, mert van a németeknek elég saját bűnözője, akikeket nem lehet elküldeni! Ebből nem kell import!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kanga

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 4 hónapja #27198 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Rasszizmus Németországban

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #27201 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Rasszizmus Németországban

Maya írta: Azért történnek kitoloncolások is:
www.tagblatt.de/Home/nachrichten/ueberre...ng-_arid,196919.html


Ez igaz, de sajnos nagyon kevés! Emlékezzünk csak Mehmet esetére! (Bayor tartomány) Az a török (de itt született) gyerek krónikus bűnőző. Aztán kitoloncolták mert, hogy csak török államplgár, így lehetett.

Bereits vor seinem 14. Geburtstag hatte „Mehmet“ mehr als 60 
Diebstähle und  Einbrüche, Körperverletzungen, Erpressungen, 
Nötigungen und Raubüberfälle  begangen. Als er 1998 mit 14 
Jahren – und damit strafmündig – einen Schüler  krankenhausreif 
schlug und das bewusstlose Opfer ausraubte, wurde er am 9. 
Oktober desselben Jahres vom Amtsgericht München zu einer 
Haftstrafe von 12 Monaten verurteilt.

Aztán addig keverték a x@rt, amig vissza kellett hozni mert, hogy nem tudott törökül, s ott is bűnözésre adta a fejét. Ráadásul a törököknek sem kellett a fiatalkorú! Ezután valamilyen therápiás kezelésre vitték, külön nevelővel valamilyen pálmás szigetre, államköltségen.... stb. Nos, így nem lehet megtisztitani a társadalmat. (Azóta ismételten több törvényellenes tevékenysége volt a kölyöknek!) Én, "humán" ide "humán" oda, az ilyet visszavonhatatlanul kitoloncolnám a saját nemzetének államába! Hiába született ide, ha egy párhuzamos társadalomban nő föl, ahol még fityma metszés, becsületgyilkosság és kényszerházasság van. Sajnos a német állam túlzottan toleráns!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja - 11 éve 4 hónapja #27202 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Rasszizmus Németországban

prosperus írta: Menjel a Frankfurti seta utcaba. Nem sürün hallassz nemet nyelvet. Lassan mar
Visum kell oda a nemetnek :angry:


Tudod Prosperus a helyzet a saját szemszögemből valahogy így hangzik: Európa legelnyomottabb kisebbségéhez tartozom -- Europid tipusú, fehér bőrű, heteroszexuális férfi vagyok -- Mégsem folyamodhatok egy államhoz sem sehol a világon a fentiek miatt menekült státusért..... :S

DCT meg hol azt papolja hogy "maradj otthon magyar mert rajtad áll, hogy sorsod jobb legyen" hol meg " mindenkinek joga van oda vándorolni ahová akar és ott megélni" Most akkor mi van? Maradjon a feka Afrikában, az arab Ázsiában illetve a közel keleten.
Ez a nyomorult összefércelt Európa meg a belső migrációt, emigrációt támogassa és ne ezt a sok színes izét. Értem Én hogy ezek is valamiféle emberek, de nehogy már előnyt élvezzenek bármiben is, mert "menekültek".
Lépjenek fel Ők otthon az ellen ami elöl menekülnek, vagy forduljanak a jenkikhez. Azok úgy is "megvédenek" mindenkit ahol a demokrácia veszélyben :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :laugh: ;)
Ahogyan nekünk európaiaknak sincs helyünk sem az arabok, sem a niggerek közt (mert nem hagyják!!!!) úgy nekik sincs itt semmi keresnivalójuk. Álljanak ki magukért, küzdjenek meg a saját földrészükért és majd akkor jól fognak élni.....ha hagyják nekik ;) Persze értem Én....itt minden tisztább, feltakarítanak utánuk, zabáltatják is a kis lárváikat, kunyhócskát is kapnak, dicsérgetik is őket és nem kell az oroszlánok elől sem loholniuk. Míg ők erősen összetartanak az európai nép szépen a saját adóeuróiból átadja nekik a terepet. Beengedi ezeket a politikába, állampolgárságot ad nekik, támogatja a szaporodásukat. Aztán pár száz év múlva szépen kihalunk, vagy majd pucoljuk a feka budiját................ B)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #27207 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Rasszizmus Németországban

kfz írta: DCT meg hol azt papolja hogy "maradj otthon magyar mert rajtad áll, hogy sorsod jobb legyen" hol meg " mindenkinek joga van oda vándorolni ahová akar és ott megélni" Most akkor mi van? Maradjon a feka Afrikában, az arab Ázsiában illetve a közel keleten.

Most sem kicsit keverd a dolgokat! Az a magyar (külföldi) aki gazdasági menekült az maradjon otthon a fenekén , mert itt is dolgozni kell és itt sem gazdaxik meg a legtöbb ember!
A másik: a szabaság joga! Ha én akaork akkor kivándorlok oda ahol nekem jobban tetszik, de nem azért, hogy ott asylant legyek, vagy az adott állam szociális vivmányain lógjak! Tehát az egyik a szabadság jog, a msik egy gazdasági érdek! A kettő nem ugyan az! Itt a BRD-ben is él sok ukrán, a leghiresebb ilyen a Klitschko család, de garantálom neked, hogy nem Hartz 4-es élnek és nem kapnak lakbértámogatást.... Otthon ott van nektek Fekete Pákó! Szerinted szociálisegélyen él? Gondolom most felfogtad a dolog lényegét!


Tehát, ha akar, akkor jöjjön akárki (a magyar is), de legyen serény, tudja a nyelvet s dolgozzon. Szervezze az életét ott ahol akarja, de nehogy már a német állam feleljen anyagilag az otthoni sikerteleségeikért! Ugyan így akár Peruból, Madagaskárból, vagy ahonnan akarnak, de egy EU nem integrálhatja Afrikát, mint ahogy a BRD sem az EU tagállamok lakosságát! S akinek jó szakmája, nyelvtudása és elég akarata is van egy kisebb indulótőke mellett, az nyugodtan induljon el! Az itt is meg tud gyökerezni! Akinek azt tanácsoltam, hogy maradjon, azoknak legtöbbször sem szakmája, sem nyelvtudása, sem pénze nincs újrakezdeni, pláne ha még csak kitartása sincs, de van "egy irgalmatlan nagy, sokéves gyakorlata mindenben......."!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 4 hónapja #27209 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Rasszizmus Németországban

Hat igen kfz, vannak meg akik nyitott szemmel jarnak ;)
Ez a megjegyzes, mar megbocsa..DCT .tipikus magyar (tiszt.a kiv.).

Én ebben a meglehetősen "szelektiv" vitában nem veszek részt, mert eléggé rossz a számíze ettől....! Mindenkinek ugyan olyan joga van elvándorolni mint ahogy nekünk is az volt! Mennyivel rosszabb az arab, vagy az afrikai bevándorló mint mi voltunk?*** Hidd el, hogy az EU, de a német is külön változtatni fog a menekült törvényeken!

Tuti, hogy joga van mindenkinek kivandorolni, b@zog, de nem a ket ujjamat felemelni
es azzal a kamuval idejönni, hogy "Asyl", engem köröznek a faluban es ha nem
lepek meg megölnek, feldarabolnak.
A kfz. is azokrol a Monkeykrol beszel akik idejönnek, odacsinalnak 3-4-5 gyereket,
leszedik az allamot, melozni mi a banatnak a sivatagban, vagy a bazarban sem
dolgoztunk ,nem tudjuk ,hogy mi az. Ha megnezel a TV-ben egy Touristikai filmet
vagy müsort ott ülnek ezek a f@sok az ut szelen, szivjak a drogos üveg pipajukat
es hagyjak az asszonyt dolgozni. Abban is igaza van a kfz.-nek, hogy elöbb utobb
kihal Europa. Magyarba beözönlenek a romak, romanok, ausztriaba a yugok,
schweizba az arabok, nemetbe meg az összes aki nem fert be oda ahova
megpattant. Hadd ne tudd, hogy görög, olasz tele van arabokkal, pakisztanival,
bangladeschivel, fekakkal es arra varnak, hogy mikor mehetnek Germaniaba, mert
ahol most vannak nem maradhatnak.
Miert van az, hogy a szlovakok kib@ssak az ukranokat akik ugro deszkakent
hasznaljak szlovakiat, hogy mehetnenek tovabb a Labancokhoz vagy Germaniaba.
A DCT-nek addig kellemetlen ilyenröl beszelni (szerintem), mig (eg ne add) valamelyik
unokajat nem veri össze az S-Bahn aluljaroban 7 Török, russzki, vagy sorolhatnam
a getziket. A birok is csak addig mondjak, hogy ejnye-ejnye mig nem a csaladtagjukkal
törtennek meg az ilyen balhek.
A masik, hogy hany keresztenyek elleni merenyletekröl hallottal mar az arab vagy a
török allamokban. En igen sokrol. Pedig a sajat verük csak eppen egy mas istenhez
fohaszkodnak. Ecsem. Ezek barbarok (tiszt. a kiv. 1-t ismerek) ezek nem fellenditik
Europat, hanem hanyatlasba ejtik.
Majd, es hiddel DCT, el fog jönni az idö amikor a sirodban fogsz forgolodni, mert
unokaidnak az iskolaban a koran kötelezö tantargy lesz!! :angry:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!