Mi hiányzik otthonról?

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #2378 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Mi hiányzik otthonról?

Gesztenye kapható mélyhütve, bár inkább csak a nagyobb üzletekben (nem a diszkontokban). Marone (Maronen, Maroni) névre hallgat.

Csigatészta is van 1000 változatban, Spiralnudel néven (hacsak nincs valami tuti otthoni márkád).

Viszont sajnos hiányzik a téliszalámis kockasajt is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #2379 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Mi hiányzik otthonról?

Sziasztok!Nekem a túró ,gulyáskrém ,1-2 fűszer,trapista sajt,konzum szaloncukor imádom a én mindig hozok otthonról !!!!!!!!!!:) :) :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #2380 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Mi hiányzik otthonról?

Lorchban van egy nagy bolt úgy hívják Picksraus, ez egy lánc és láttam már a reklám újságjában hogy országszerte van. Abban a boltban van egy "magyar" polc, tele piros arany, gulyáskrém, fokhagymakrém és társaival. Mondjuk tarhonyát meg törött paprikát ott nem láttam:)
Egyébként milyen fura, hogy legtöbbünknek tuti valamiféle kaja jut elsőre eszébe :laugh:

Itt feljebb írta valaki a zselés izzadásgátlót, az tényleg nincs kinn, én is otthonról szoktam hozni, bár már újabban otthon sem lehet kapni :woohoo:

A másik, amit mindig otthon veszek az a szivacsbetétes melltartó, az sincs itt sehol :blush:

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #2381 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Mi hiányzik otthonról?

Bocsánat, a Spiralnudel nem csiga, hanem orsótészta. De vettem már csigatésztát is, azt hiszem a Birkeltöl (nagyobb választékkal rendelkezö üzletekben van), a nevére nem emlékszem. És szintén ök (persze lehet más is) gyárt tarhonyát Graupen néven vagy mások Eiergraupen netán Eiergerstl néven. De még az Amazonon is lehet hozatni gyermelyit :-), náluk már lassan ballisztikus rakétát is lehet rendelni.

Szóval sok dolgot azért fedönéven (talán nem pont olyan minöségben), de meg lehet találni, legfeljebb keresni kell. Mondjuk lehetne online Túró Rudit (persze sok mást) is rendelni valahonnan Balatonszöröttyéröl, de a királyi postát ismerve (a leveleim felét eleve ellopják, elég ha külföldröl jön), inkább nem vállalkoznék rá.

Dedede... A töltött káposztához mit nem lehet itt kapni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #2382 Írta: ollti
ollti válaszolt a következő témában: Mi hiányzik otthonról?

Szia Helga!

Mi a hétvégén töltött káposztát csináltunk rendes fejes káposztából.Anyósom már otthon is úgy csinálja régóta.A húsos káposztát is abból csinálja.Kicsi babérlevél,és egy kis kolbász is mehet bele,minimális csakhogy legyen kis füstölt íze,de ha valakinek van otthonról füstölthús kockája az a tuti.Nekünk nagyon bejött.:-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #2383 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Mi hiányzik otthonról?

Sziasztok
Nekünk is hianyzik a trapista sajt,turorudi, tarhonyat mar vettem a kufland-ban, ös fehör röpät meg a NETTO-ban szoktam venni ott altalaban van lecsomagolva 4db.van egy csomagban.
mashol nem nagyon talaltam meg. En vettem mar itt savanyu kapaosztatt nagyon finom volt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!