Érdemes befizetni?

Több
11 éve 1 hónapja #29602 Írta: Monalisa
Érdemes befizetni? téma létrehozva Monalisa által

Kedves Fórumosok! Hazautaztam Magyarországra, német rendszámú autómmal Budapesten voltam. Vettem parkolójegyet, de persze 4 perc késéssel érkeztem az autómhoz. A parkolóőr otthagyta a mikuláscsomagot. A pótdíj 5500 Ft ha 15 naptári napon belül fizetem be. Járt már esetleg valaki így. Megtalálnak. Érdemes befizetni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29616 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Érdemes befizetni?

Monalisa írta: Kedves Fórumosok! Hazautaztam Magyarországra, német rendszámú autómmal Budapesten voltam. Vettem parkolójegyet, de persze 4 perc késéssel érkeztem az autómhoz. A parkolóőr otthagyta a mikuláscsomagot. A pótdíj 5500 Ft ha 15 naptári napon belül fizetem be. Járt már esetleg valaki így. Megtalálnak. Érdemes befizetni?

Ugyan csak egy kérdőjelet látok de szerintem 3 kérdést akartál feltenni.
1. Én jártam már így. :)
2 Remélem megtalálnak. :P
3. Nem, nehogy befizesd! :woohoo: Egyrészt komolyabban te is tanulhatsz majd hibáidból mert lássuk be, Németországban dolgozóként ez a cca. 18 euró semmi csak nem tanulópénz, másrészt megmutathatod ezzel, hogy nem a fizetésekkel van a probléma Magyarországon hanem a hozzáállással! :clap:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29619 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Érdemes befizetni?

Monalisa írta: Kedves Fórumosok! Hazautaztam Magyarországra, német rendszámú autómmal Budapesten voltam. Vettem parkolójegyet, de persze 4 perc késéssel érkeztem az autómhoz. A parkolóőr otthagyta a mikuláscsomagot. A pótdíj 5500 Ft ha 15 naptári napon belül fizetem be. Járt már esetleg valaki így. Megtalálnak. Érdemes befizetni?

Nem találnak meg, mert nem keresnek! A felhajtás sokkal többe kerül mint a birság, de azért legyél őszinte. A piti parkolójegyet csak érdemes megvenni vagy olyan helyen parkolni ahol nem kell fizetni!!
Vigyázat!
A trafipaxnál feljelentenek, s ott mindegy a költség, újabban a törvény az, hogy minden EU ország maga kaszirozhat. Ez azt jelenti, hogy csak egy levelet küldenek és a BRD-ben fizetsz a német tarifa szerint!!


Info: régen úgy volt, hogy minden EU ország saját maga kaszirozott így sok gyorshajtó úszta meg mert a ráforditás költsége miatt nem volt eljárás! Az új törvény kimonja, hogy minden EU ország maga kaszirozhat, a pénz marad. Eddig utalni kellett volna. Így most ha Mo.-on totóznak fizethetsz a BRD-ben is (ha küldik!) Mivel a birásgot a BRD-ben fizeted igy érdekük!

FIGYELEM: a "sógor" mér szakaszt is és fotóz hátulról! Bécs és Linz között ha túl gyorsan érsz, Linbe küldik a csekket! (Mér Bécsnél és Linznél és számol.....-a rohadék-) Igy sajnos a navi figyelmeztetés a trafipaXra ecet!

ERGO: max 140 kmh :(

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29621 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Érdemes befizetni?

Monalisa írta: Kedves Fórumosok! Hazautaztam Magyarországra, német rendszámú autómmal Budapesten voltam. Vettem parkolójegyet, de persze 4 perc késéssel érkeztem az autómhoz. A parkolóőr otthagyta a mikuláscsomagot. A pótdíj 5500 Ft ha 15 naptári napon belül fizetem be. Járt már esetleg valaki így. Megtalálnak. Érdemes befizetni?

IGEN MEGTALALNAK! Majd radverik, potdijjastol, behajtasi koltsegestul. Az egyik ismerosom pont igy jart:) BAr o elfelejtette befizetni a csekket es nem az akaraton mult..
Utanna csengette kb. a 10x-eset..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29625 Írta: BlaSiuS
BlaSiuS válaszolt a következő témában: Érdemes befizetni?

Bezony,megtalálnak.Kiadják egy másik cégnek a behajtást de addigra már 70 euro lesz :whistle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29626 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Érdemes befizetni?

Monalisa beküldte:
Kedves Fórumosok! Hazautaztam Magyarországra, német rendszámú autómmal Budapesten voltam. Vettem parkolójegyet, de persze 4 perc késéssel érkeztem az autómhoz. A parkolóőr otthagyta a mikuláscsomagot. A pótdíj 5500 Ft ha 15 naptári napon belül fizetem be. Járt már esetleg valaki így. Megtalálnak. Érdemes befizetni?
Ugyan csak egy kérdőjelet látok de szerintem 3 kérdést akartál feltenni.
1. Én jártam már így. :)
2 Remélem megtalálnak. :P
3. Nem, nehogy befizesd! :woohoo: Egyrészt komolyabban te is tanulhatsz majd hibáidból mert lássuk be, Németországban dolgozóként ez a cca. 18 euró semmi csak nem tanulópénz, másrészt megmutathatod ezzel, hogy nem a fizetésekkel van a probléma Magyarországon hanem a hozzáállással! :clap:

Gergőnek minden szava arany állítmány! :laugh: :laugh: :laugh:
Maga egy ilyen kérdés: szégyen!! :angry: De valószínűleg én sokkal jobban szégyenlem magam, mint te. Napok óta harcot vívok Deco-val a "magyarok" becsületéért, erre jöttök ti ilyen pitiáner baromságokkal!! Ugye tisztában vagy vele, hogy most nem az igazságodért harcolsz? :thinking: Mert NEM neked van igazad és, hogy 18 eurón szarakodsz!!!! Nem csoda, hogy akik már régebb óta itt élnek az ilyen viselkedésből azt a következtetést vonják le, hogy a magyar egy senkiházi, szájtátva várja a sült galambot, a saját hülyeségéért is mást hibáztat és kibúvót keres. Köszönöm, hogy miattad éghet itt a pofám és mosakodhatok! :finger:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!