Autóvásárlás

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9585 Írta: DECOTEXT
Autóvásárlás téma létrehozva DECOTEXT által

kisne írta: Ez katasztrofa na. Üdv.Terézia

Nem ez a katasztófa, hanem, hogy renaultot vettél és otthon!
Miért otthon? Itt ma annyira telitett a piac és annyira futkosnak a vevők után a kereskedők, hogy pl. nálam haza hozták a kocsit, hogy menjek próbaútra! (Két kocsival jöttek 50 km-ről, az egyiket itt hagyták.) Azt mondták, hogy elég ha jövőhéten szólok, hogy jöhetnek érte! Itt semmi papirt nem kell magadnak intézni, s müszakival, megtankolva, top állapotban adják át a kocsit!

Mit csinálsz ha valamilyen műszaki gond lesz a kocsival? Haza szaladsz a sógorhoz? Mennyi "használtkocsi garancia" van rajta, s ha van, érvényes az itt a BRD-ben? Mit csinálsz egy év múlva, amikor hivatalosan német rendszám kell majd rá?? (Előírás)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9587 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Decotex

A sogor itteni Német :blush:
És neki is van itt mühelye szalonja és tudod ő is hozott egy kocsit otthonrol, mert euro 307 forint és ha átszámitod akkor sokkal de sokkal olcsobban veszed most otthon. :blush: mint itt az ugyanilyen korut , gondolhatod át lett számolva, csak az otthoni , csalásokra nem számoltunk :sick:
És mivel én minden honapban otthon vagyok igy én magyar autot akartam, :blush:
16,800 az évi biztositásom
Nekem a szervizelés itt ingyen a sogor miatt ;) és 25 km-re van tőllem és természetesen renaultos csak ez jőhetett számitásba ;)

Üdv.Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9591 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

kisne írta: És mivel én minden honapban otthon vagyok igy én magyar autot akartam,Üdv.Terézia


Kedves Terézia!
Birja majd a renault ezt a havi utakat? Ha sokat vezeted, az még Passautól is jó 600 km körül lehet. Godoltál már arra, hogy megnézd a crash-tesztjét a renaultnak? Tudod, már nekem sokszor mondták, hogy miért van nagy dög kocsim, aztán amikor erről kezdtünk beszélgetni (jó én 1200 km-re vagyok otthonról) akkor csend lett, mert bizony sok olcsó kocsi nem birja a gyűrődést!
(Szószerint értve!)

Tehát ha baj van, akkor lesz az olcsó autó nagyon drága....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9600 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Kedves DCT

Eddig Renault Twinim volt 10 éves és mindig birta az utat havonta. :blush: haza én pedig a benzin árát :sick: Soha semmi bajom nem volt vele :P
Most Reneult megán t vettem 1,5 dci remélem ez is birja meg én is.
És mint mondtam a sogorom szerelő , igy max, alkatrész. :sick:
És mindenkinek más az auto ideálja a én utálom a nagy autokat, nem szeretem ,felvágos szerintem, a kicsi ugyanazt hozza szerintem női szemmel :kiss: :blush:
Üdv.terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9601 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Gergoo

Na látod élénkül itt a topik :P :P :P
Még autokat is másképp látjuk :silly:
Uj topik nyitás ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9603 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

kisne írta: És mindenkinek más az auto ideálja a én utálom a nagy autokat, nem szeretem ,felvágos szerintem, a kicsi ugyanazt hozza szerintem női szemmel Üdv.terézia

Mivel Gergő ránk szólt igy:
Szerintem jobb lenne, ha egy jobb és nagyobb kocsi lenne az ADÁSVÉTELIDBEN ;) , mert nem szeretném, ha a saját bőrödön éreznéd a renault biztonságát.... A nagy kocsi az adásvételiben, lehetővé teszi, hogy egy crash-nél túléled a dolgot és nem felvágásra szolgál!!

:laugh:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!