Autóvásárlás

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #9659 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Szia trosztg!
En is mindig ugy vettem autot, hogy megneztem a töresteszteket. Most nem neztem, de tudtam, az Audi jo. De jo volt a Clio, a C3 es a kis Fiat is, Ugyanakkor en meg emlekszem arra, hogy regebben volt a Trabant, meg a kis Polszki, es elmentek mindenhova. Nekünk volt mind a kettö (masra nem tellett). Es bizony annak idejen en azt sem tudtam, mi az a teli gumi, de elmentek ezek mndenhova.
En sajnos nemigen tudok parkolni, meg ez a kis auto is eppen eleg nekem, hogy tudjam, hol az eleje meg a vege. De a mostani A3 az eddigi legjobb autom, minden extraval. Bizony, oldalra magatol parkol, ez talan a ferfiaknak nem szükseges. De ami nagyon kenyelmes, hogy a lampat es a reflektort is magatol kapcsolgatja. Az egyeb kenyelemröl mar nem is szolok - azonnal megszerettem.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9665 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Eva10 írta: ...De ami nagyon kenyelmes, hogy a lampat es a reflektort is magatol kapcsolgatja..... szia:Eva

Ezt, hogyan érted? El szoktad felejteni? Ma már minden kocsiban van egy kütyü ami zümmög, ha elfelejted kikapcsolni, mivel én mindig bekapcsolom nappal is, igy minek ez? Vagy sötétben nem veszed észre, hogy nincs világitásod?

Tényleg nem értem ezt, s nem kekeckedni akarok!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9670 Írta: nagyberci
nagyberci válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Pedig nagyon ugy tunik, mintha kekeckednel Evaval.
Szoval van az autojaba fenyerzekelo es esoerzekelo is szerintem. Lehet a Toyota Avensis-be ezek meg nincsenek benne, de az Audi-nal es sok mas markanal ma mar alapfelszereltseg.
Bocsi... En sem kekeckedni akartam.

Azert vagyunk a vilagon, hogy valahol otthon legyunk benne!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #9677 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Szia Decotext!
Bizony, mar elöfordult, hogy elfelejtettem bekapcsolni a lampat. Akkor meg varosban voltam, erös utcai vilagitassal. Aztan rajöttem....es lattam mast is menni mar egeszen sötetben is lampa nelkül. De: az, hogy a reflektort es az ablaktörlöt magatol kapcsolja, bizony nagyon jo, föleg ha esik az esö, vagy csuszik az ut. Erre sem kell a kezünket hasznalni, es bizony szerintem biztonsagosabb.
Nem tudom, kekeckedes-e, vagy sem, de en bizony neha elfelejtek valamit, de az iteljen el csak, aki sosem felejt el semmit.
De: bizony voltam mar ugy nemegyszer, utoljara Bayernben, esett az esö, es annyira valtozo mennyisegben, hogy nagyon jol jött volna egy esöerzekelös ablaktörlö. Az meg szuper, hogy a rekfektort sem kell kapcsolgatni, bizony sokkal biztonsagosabbnak tartom igy a vezetest.
Lehet, hogy ez csak nekem, mint nönek jelent valamit, de ha igy lenne is, ugye, mi vagyunk az emberiseg fele, es nekünk is kell autot vezetnünk.
Mar ne is merjem leirni, milyen jo, amikor az auto leolvasztja magarol a jeget, es nem kall vakargatni. Allitolag le is hüti magat melegben, de ezt meg nem probaltam, mert par hetes az auto.
Lehet, tulsagosan is örülök neki, de szeretem a kenyelmet meg a biztonsagot is.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9678 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Szio

Tegnap én is tapasztaltam a Renaultban az essőérzékelőt, szuper :blush: meg az automata fényszoro ,milyen jo hogy erre is gondoltak ;) nem csak a biztosnságra-.
Én is ugy vagyok vele mint a kisgyerek mikor uj játékszerét megkapja :blush:
Szio Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #9681 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Autóvásárlás

Szia Terezia!

Szerintem biztonsagos is, hogy nem kell kezzel kapcsolgatni...

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!