Angol nyelvtudással Németországban

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19440 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Angol nyelvtudással Németországban

Szia!
Olvass vissza, sok valaszt talalsz! ha marad kerdesed, tedd fel!
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #19446 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Angol nyelvtudással Németországban

Chef írta: Üdv minden kinek! Angol nyelvtudással mennyire lehet a németeknél munkát találni?

Attól függ! A lányom a német Microsofnál dolgozik. Az üzleti (szolgálati) nyelv, mivel soka nemzetközi "mieting" az angol, de kell a német és a sapnyol is. Söt már sok haszna volt a magyarból is, mert volt már 2x is szolgálati úton Budapesten!
Egy asztalos műhelyben, vagy egy multi polcainak rendezgetéséhez viszont nem kell csak német!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Chef
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #19929 Írta: Chef
Chef válaszolt a következő témában: Angol nyelvtudással Németországban

Köszi a választ. Sokáig nem is láttam a választ, sőt a beírásomat sem, mert nem tudtam, hogy van ilyen topic, ezért nem ide írtam. Mindentől függetlenül belekezdtem egy intenzív nyelvtanfolyamba (németül) :) Szeptemberig remélem összejön annyi tudás, amivel már tudok boldogulni!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 10 hónapja #19933 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Angol nyelvtudással Németországban

Chef írta: Köszi a választ. Sokáig nem is láttam a választ, sőt a beírásomat sem, mert nem tudtam, hogy van ilyen topic, ezért nem ide írtam. Mindentől függetlenül belekezdtem egy intenzív nyelvtanfolyamba (németül) Szeptemberig remélem összejön annyi tudás, amivel már tudok boldogulni!

Ha rám hallagatsz, akkor valami könyebb tanfolyamot választasz és nyomod erősen a gyakorlati oldalát. Német nyelvű TV, még jobb német nyelvű társaság, s ha már megy egy picit, olvass sokat németül, akkor is ha nem érted. (Ha összejön akkor hangosan, ne magadban!) A verbális kapcsolat (beszéd és értés) sokkal többet ér, mint egy nagyon preciz levél megírása..., vélgül is nem akarsz szimultán tolmács lenni ugyebár!
:woohoo:

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Chef

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Chef
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #19939 Írta: Chef
Chef válaszolt a következő témában: Angol nyelvtudással Németországban

DECOTEXT írta:

Chef írta: Köszi a választ. Sokáig nem is láttam a választ, sőt a beírásomat sem, mert nem tudtam, hogy van ilyen topic, ezért nem ide írtam. Mindentől függetlenül belekezdtem egy intenzív nyelvtanfolyamba (németül) Szeptemberig remélem összejön annyi tudás, amivel már tudok boldogulni!

Ha rám hallagatsz, akkor valami könyebb tanfolyamot választasz és nyomod erősen a gyakorlati oldalát. Német nyelvű TV, még jobb német nyelvű társaság, s ha már megy egy picit, olvass sokat németül, akkor is ha nem érted. (Ha összejön akkor hangosan, ne magadban!) A verbális kapcsolat (beszéd és értés) sokkal többet ér, mint egy nagyon preciz levél megírása..., vélgül is nem akarsz szimultán tolmács lenni ugyebár!
:woohoo:


Kifejezetten arra béreltük fel a tanárt, hogy megtanítson minket a párommal beszélni, hogy kint már tudjunk kommunikálni. Ott majd ráérünk tökéletesíteni a nyelvtudásunk. Szeptemberig várunk az indulással a nyelvtanulás miatt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20313 Írta: kriemhild
kriemhild válaszolt a következő témában: Angol nyelvtudással Németországban

Èn csak megerösiteni tudom az elözöeket! Valóban nem a drága tanfolyam vagy magántanár a fontos, hanem a gyakorlat és bátorság megszerzése egy nyelv beszéléséhez. Az írás, olvasás az jön hozzá! A legeslegfontosabb lenne, olyan gyakran ahogyan csak teheted német TV-t-Rádiót ill. Internet oldalakat olvasni, Youtube-on keresztül nézni-hallgatni rövidfilmeket, de vannak némettanfolyamok is idegenek részére. Utána pedig jöhet a mélyvíz és jupsz beleugorni! Németek között 3 hónap alatt el lehet jutni egy társalgási szintre, de csak ha németek közt vagy....! Èn egyedül voltam, igy nem voltak magyarok csak ritkán! Viel Erfolg!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!