Internet elérés Németországban

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9596 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Az 1&1-et kerüld el. Technikailag ők is jók, de ha fel akarsz mondani akkor hirig lesz!


mi a baj az 1&1el? én náluk néztem telefont és előfizetést is mobilra...
1&1 All-Net-Flat

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9605 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

laolaj írta: mi a baj az 1&1el? én náluk néztem telefont és előfizetést is mobilra...

Amig használod addig semmi! Technikailag, jók, a hotline ugyan cikis, de hol nem az? Akkor van baj, ha esetleg felmondasz és másik szolgáltató után nézel! Nálam még inkasso céget is akartak küldeni rám, addig amig az ügyvédünk rájuk nem koppintott. Valami ireális 280 eurót kértek, mint pótdijat ami hetenként változott, holott a saját szerződésük alapján, szabályosan mondtunk fel! Miután azonban az ügyvéd irt nekik (van jogi biztositásom) bocsánat kérés nélkül elhallgattak!! Természetesen semmit nem kaptak utólag, mert mindent fizettük az utolsó napig. De csak addig!!!
:cheer:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9638 Írta: borex
borex válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

köszönöm,nem orvos vagyok hanem ápoló.Nem tudom még melyik városba megyek.A kollégám Dachaauba van mindenképp az osztrák határhoz közel.De ez a stick feltöltős és akkor mennyibe kerülhet?olyan nincs ami mondjuk éves vagy havi előfizetés?esetleg magyarországon nem lehet venni ami kint is jó?mivel egyedül leszek fontos hogy legyen kapcsolatom az itthoniakkal és persze a szórakozásom is ez lesz csak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9646 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

borex írta: köszönöm,nem orvos vagyok hanem ápoló.Nem tudom még melyik városba megyek.A kollégám Dachaauba van mindenképp az osztrák határhoz közel.De ez a stick feltöltős és akkor mennyibe kerülhet?olyan nincs ami mondjuk éves vagy havi előfizetés?esetleg magyarországon nem lehet venni ami kint is jó?mivel egyedül leszek fontos hogy legyen kapcsolatom az itthoniakkal és persze a szórakozásom is ez lesz csak.


Remélem nem Mangele az igazi neved? ;)
Bocs' ez csak egy "fekete" humor akart lenni!

A stick állítólag jó de hol akarod haszálni? Kell egy mobil telefon hálozat a közelben. (O2, Telekom, stb) Ezen keresztül működik! A kapcsolat nem valami gyors, és meglehetősen hullámzó a teljesitménye és azért kicsit? drágább mint a szokványos internet szolgáltatás. Előnye: bárhol ahol telefonálni tudsz mert van térerő, ott egy laptoppal online mehetsz! Jó, a teszetknél a FONIC. (Én speciel nem ismerem csak olvastam!) >>> wewewe.fonic.de/html/ (internet 2,50 euro/nap). Ez azért húzós, akkor is ha FLAT, mert ez 75€/hónap. nekem csak > 19,90€/hó ugyen ez!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9650 Írta: borex
borex válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

nem hari birom a humort akár fekete kár nem Emese a nevem különben.
Tehát a lényeg van egy laptopom.A szobámban nem lesz net közonti és netezni szeretnék nem drágán de folyamatosan.üdv neked.és fogalmam sincs mihez kezdjek ez ügyben amikor belépek az országba.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9651 Írta: Ambrusch
Ambrusch válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

nekem egy olyan mobil volt a megoldás, amit modemként használtam, addig amig nem lett DSL-em, Ez kapcsolattartásramegfelelő, és nem is túl drága. Nekem Vadafone van, mert azzal tudtam leghamarabb szerződést kötni. Mobil készülékkel Nokia X7, elófizetéssel Flet internettel 45 euro havonta,
Ebben benne van, hogy hálózatot korlátlanul ingyen hívhatok (flat)No-ban, valamint az összes Vadafont. Az Internet 300 MB forgalomig nagyon gyors, felette nagyon lassú, de e-mailezéshez elég
A következő felhasználók mondtak köszönetet: borex

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!