Internet elérés Németországban

Több
12 éve 5 hónapja #9557 Írta: borex
borex válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Sziasztok

szeretném megkérdezni milyen internet elérhetőségi lehetőség van németországban.hosszútávra mennék melózni kórházba és a nővérszállón nincs net.
köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9564 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Gondolom orvos vagy. Merrefelé leszel?
Amúgy bármiféle Internet Stick megteszi. Bemész egy Media Marktban és túrsz ki egyet a kupacból, vagy bemész egy Lidl-be ott is lehet kapni Internet Sticket, vagy bármiféle bevásárlóközpontban.

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: borex

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9566 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

borex írta: Sziasztokszeretném megkérdezni milyen internet elérhetőségi lehetőség van németországban.hosszútávra mennék melózni kórházba és a nővérszállón nincs net.köszönöm

Tudtommal a leggyorsabb a Kabel Deutschlank 100.000 Mbit max. Nekem is tőlük van, de csak a 32 ezer Mbites. Ezzel pl Tv-t is már szuperül tudsz nézni! A csomagom telefonra is érvényes 1 külföldi állam kevezménnyel (Ez Mo.) ;)
(Hátránya: csak ott van ahol van kábel TV, viszont szinte minden városban vagy nagyobb faluban van! Nálm ez is tőlük jön szuper HD minőségben.)


Internet/telefon: első évben 14.90€, a második évtől 24.90€ FLAT.
INFO: www.kabeldeutschland.de/internet-telefon...telefon-32-flex.html
Az 1&1-et kerüld el. Technikailag ők is jók, de ha fel akarsz mondani akkor hirig lesz!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: borex

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9580 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

DECOTEXT írta:

borex írta: Sziasztokszeretném megkérdezni milyen internet elérhetőségi lehetőség van németországban.hosszútávra mennék melózni kórházba és a nővérszállón nincs net.köszönöm

Tudtommal a leggyorsabb a Kabel Deutschlank 100.000 Mbit max. Nekem is tőlük van, de csak a 32 ezer Mbites. Ezzel pl Tv-t is már szuperül tudsz nézni! A csomagom telefonra is érvényes 1 külföldi állam kevezménnyel (Ez Mo.) ;)
(Hátránya: csak ott van ahol van kábel TV, viszont szinte minden városban vagy nagyobb faluban van! Nálm ez is tőlük jön szuper HD minőségben.)


Internet/telefon: első évben 14.90€, a második évtől 24.90€ FLAT.
INFO: wewewe.kabeldeutschland.de/internet-telefon/internet-und-telefon-32-flex.html
Az 1&1-et kerüld el. Technikailag ők is jók, de ha fel akarsz mondani akkor hirig lesz!


Köszönjük az infót DCT, de fontosnak tartom hozzáfűzni, hogy először a pontos cím alapján ellenőrizd, lehetséges-e Nálad egyáltalán a kapcsolat kialakítása. Csak utána vesd bele magad az olvasgatásba ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9584 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szilvi írta: ....lehetséges-e Nálad egyáltalán a kapcsolat kialakítása. Csak utána vesd bele magad az olvasgatásba ...[/color]


Kedves Szilvi!
Benne van ez ai az irásomban! Olvass pontosan!


Idézet tőlem:

..Hátránya: csak ott van ahol van kábel TV, viszont szinte minden városban vagy nagyobb faluban van!....

Hát ha ebből nem derül ki az, hogy előtte érdeklődni
kell, hogy van e kábel-TV akkor ott nagyobb gond lehet.....

;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9588 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

DECOTEXT írta:

Szilvi írta: ....lehetséges-e Nálad egyáltalán a kapcsolat kialakítása. Csak utána vesd bele magad az olvasgatásba ...[/color]


Kedves Szilvi!
Benne van ez ai az irásomban! Olvass pontosan!

Kedves DCT,

Pontosan olvastam és meg is értettem, sőt olyannyira, hogy használtam is az általad küldött linken azt a lehetőséget, ami kidobta, hogy ahova költöznék ott nem telepíthető.


Kérdésem az lenne, rajtam kívül ezt hányan tették vagy fogják megtenni???? Mert ha a többség vadul a Kábel TV telepíthetősége után kutat, akkor igazam volt, hogy beírtam, de igaz a lejjebb tett megjegyzésed is. "Hát ha ebből nem derül ki az, hogy előtte érdeklődni kell, hogy van e kábel-TV akkor ott nagyobb gond lehet....."

Nem érdeklődni kell, csak a gombot megnyomni!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!