Internet elérés Németországban

Több
12 éve 2 hónapja #16096 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Eva10 írta: Sziasztok!
En meg elköltöztem, uj szamom lett, a net megy rendesen, meg a telefon is jo. Az emailem viszont furcsan müködik: amit iurok mailt, az kimegy, de nem tudom fogadni a maileket. A szolgaltato azt mondta,naluk nincs hiba. Mi lehet a baj? Van valami ötletetek?
köszönöm:
Eva

Ki kéne üríteni a postaládát, az segít.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #16097 Írta: peteratde
peteratde válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Eva10 írta: Sziasztok!
En meg elköltöztem, uj szamom lett, a net megy rendesen, meg a telefon is jo. Az emailem viszont furcsan müködik: amit iurok mailt, az kimegy, de nem tudom fogadni a maileket. A szolgaltato azt mondta,naluk nincs hiba. Mi lehet a baj? Van valami ötletetek?
köszönöm:
Eva

Szia Eva,

bár az esetek többségéban az szokott lenni a baj, hogy megtellik a postafiók, azért más oka is lehet.
Ha böngészőből megnyitod a postafiókodat, a legtöbb szolgáltató kiírja a postafiók méretét és azt mennyi van szabad hely még. Ha mail cliens-t használsz, akkor is javaslom az ellenőrzését. Ha 500 MB-nál kevesebb tárhelyet nyújt a szolgáltatód, akkor javaslom, hogy nyiss mellette egy gmail, vagy más hasonló fiókot is, és a nagyobb , de kevésbbé fontos forgalmat oda irányítsd. A belállítások is fontosak, van hogy a törölt mailek csak a kukába kerülnek, és tovább foglalják a helyet, ezért vagy rendszeresen ürítsed a kukát, vagy eleve úgy állítsad be, hogy a törölt elemek egyből végleg törlődjenek. Nagyjából a spamekre is ez vonatkozik. ha még mindig lenne problémád, akkor írj.
további szép napot

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől”

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #16104 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Igen az van nekik,éppen most kérdeztem meg tőle!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #16113 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia peteratde!
Köszönöm. Sajnos igazad van.
En biztos voltam benne, hogy elegendö a tarhelyem, mert eppen nemreg töröltem egy csomo mailt, es lett eleg hely.
Megneztem ismet, es kiirta, hogy 50 MB tarhelyböl több, mint 300MB foglalt. Ugyanis elköltöztem, uj lett a telefonszamom es meghosszabbitottak a szerzödesemet - de nincs uj szerzödesem. Hogy akkor hogyan valtozott meg az email tarhely mennyisege,nem tudom, de rakerdezünk a szolgaltatonal.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #16116 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Eva10 írta: Megneztem ismet, es kiirta, hogy 50 MB tarhelyböl több, mint 300MB foglalt.

Ez így milyen matematikai művelet alapján jön ki?
Valamiből kimatadtam? ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #16125 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Kedves Brigi, ennyi info alapján nehéz lesz segíteni . Ha Telekomos DSL-etek van, akkor biztosan tudok segíteni.

Kedves Peteratde!
Igen az van nekik Telekomos DSL!
Nagyon megköszönném ha tudnál segíteni,mert olyan rossz hogy hiába van internet,hiába van gép,mégsem tudunk Skypon beszélni csak telefonon!
Előre is köszönöm!
Üdv:Brigi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!